mam ten sam problm co waldi. poszcza chmore przy odpaleniu, a jak sobie postoi na wolnych obrotach pare minut (3-4) do zaczyna dymic z wydechu , po ruszeniu i przejechani kilkuset metrow dymienie ustaje. odma + wszystkie laczenia na gumowych rurach sa zabrudzone no i zaczyna kapac przy polaczeniu z interC. Turbo czy TYLKO odma? zaloze oct
---------- Post added at 21:42 ---------- Previous post was at 20:06 ----------
porobilem kilka zdjec, odma mokra!!!, i kazde laczenie uje...... olejem. czy "przelanie" oleju podczas serwisu moze spowodowac " zassanie" do obwodu dolotowego? (odessano olej do wartosci max ale zdazylem zrobic "kilka" km) turbina z zewnatrz wyglada na sucha, jak puszcza olej to bedzie mokra?