-
Liczba zawartości
112 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez kanarek30
-
dotykałem tym przewodem do masy i nic sie nie dzieje ani nie brzęczy
-
A od czego jest ten czujinik bo musze go wymienić bo cieknie, myślałem że to od kontrolki ciśnienia oleju ale odłączyłem przewód i kontrolka dalej gaśnie.Jeżeli ktoś wymieniał ten czujnik i wie od czego on jest to prosze o podpowiedzi.
-
U mnie jest to samo ale umyłem dokładnie to miejsce przejechałem sie i okazało sie że to czujnik który jest wkręcony nad filtrem jest nieszczelny. Więc sprawdź dobrze bo ja też myślałem że to filtr.
-
Zawiasy w końcu zrobione Kupiłem na allegro na 30 zł 2 sztuki zawiasów do drzwi tylnych.Założyłem je do przodu pasują idealnie.Niestety stare swożnie z zawiasów przyspawanych do słupka trzeba rozwiercić i wybić.
-
Ja chce założyć używane zawiasy z tylnych drzwi do przednich. Za 2 szt . chcą 30 zł. Na oko wyglądają tak samo ale jeżeli ktoś ma taką możliwość to niech sprawdzi numer części czy jest taki sam.
-
Czy zawiasy z tylnych drzwi będą pasowały do drzwi przednich .Prosze o odpowiedź ? Czy to ten sam numer części ?
-
Dzięki za wszystkie informacje ,napewno się przydadzą . Ale czy te zawiasy to tylko można kupić oryginały czy są jakieś zamienniki.
-
Niestety niemoge nic znaleźć ,możesz podać jakiegoś linka.
-
Mam bardzo duży luz na zawiasach drzwi (przednie lewe). Czy ktoś już to kiedyś wymieniał.Bo szukałem na forum ale nic konkretnego nie znalazłem. Prosze o jakieś rady, jak to wymienić i gdzie kupić takie zawiasy.
-
fragles, skopowiałeś moją wypowiedź ,którą napisałem pierwszy i wkleiłeś jako swoją . Tak sie nie robi. //fragles nie zaznaczył opcji cytowanie selektywne tylko skopipował i wkleił a na dole dopisał dopiero swój post - kuczlaw
-
Lub możesz wyciągnąć całą kolumne,ja u siebie tak zrobiłem. w tym celu musisz odkręcić kolumne na samym dole przy podłodze na krzyżaku wtedy wyciągniesz ją na zewnątrz i cienkim śrubokrętem odkręcisz śrubke która trzyma tą kostke. Bo ze ściągnięciem tego trzpienia to możesz mieć problem.
-
Jeżeli chcesz mieć dobry zasięg to zamocuj antenke zamiast radiowej na dachu ja tak mam i jest super,wcześniej miałem na relingu ale nie polecam .Potem do tej anteny spliter i masz cb i radio z jednej anteny.A co do radia to pod regulacją ogrzewania jest ok.
-
Także podłanczam się do prośby kolegi ponieważ mam ten sam problem ale niewiem jak sie za to zabrać.Jeżeli ktoś już to robił to prosze o jakieś rady.
-
Nie 47zł tylko 36 zł .Folie jakimi najczęściej przyciemniają firmy które tym sie zajmują to folie o symbolu HP (grafitowe).Ja swoje auto przyciemniłem średnią(HP20) .Tak polecił mi znajomy który pracuje w takiej firmie ,że to najpopularniejsza folia.Napewno sie nie rysuje ,w końcu ma 7 lat gwarancji.
-
Najlepsze folie są firmy SUN-GARD, większość firm przyciemniających szyby takiej używają.Ja kupiłem w Czeladzi (http://www.alexfoll.pl) na tą folie dają 7 lat gwarancji.Jest O.K. Polecam.
-
A co to znaczy ??????
-
Próbka stoi w garażu już tydzień czasu i jakoś tego koloru niewidze. A po roczniku auta i modelu niedojdzie sie jaki powinien być ten płyn ? Jest taki czarny że myśle wymienić go na nowy. Tylko jaki ? :609:
-
Podłącze się do istniejącego juz tematu na temat oleju do wspomagania ,mianowicie wymieniałem ostatnio termostat w swoim pasku i wylecialo mi troche oleju ze wspomagania . Chciałem dolać lub wymienić na nowy ale niewiem jaki ,spuściłem troche żeby sie odstał ale dalej niewidać jaki (czarny).Może ktoś podpowie jaki ma płyn w swoim pasku. Mój pasek to 1,9 TDI (silnik 1Z) kombi. I czy mam wymienić cały płyn czy tylko dolać ?
-
alwika, jak naciągnołeś ten pasek, bo umnie jest samonapinacz :628:
-
Tam sie nie wlewa żadnego oleju, sprężarke smaruje czynnik który nabijają w serwisie klimatyzacji. A tak pozatym to sprężarka niemoże sie zatrzeć bo jak niema czynnika to ona nie pracuje chyba że rzeczywiście padło łożysko , to wtedy może sie zatrzeć.
-
roku66, Jak to rozbierzesz to napisz na forum, bede bardzo wdzięczny , mam ten sam problem.
-
Trzeba ściągnąć przedni zdeżak i przedni pas razem z lampami i już chłodnice macie na wierzchu potem tylko odkręcacie dwie rurki które idą do chłodnicy i cztery śruby którymi chłodnica od klimy jest przykręcona do chlodnicy wody.Proste .
-
U mnie też padło to łożysko na sprężarce od klimy i jakoś wymienili .150 zł mnie to kosztowało.
-
Rolka napinająca nowa ,akumulator też . A może ten napinacz skończył swój żywot choć chodzi bardzo ciężko , spróbuje go nasmarować tak jak radzi JAFO .Koła pasowe też wyglądają na dobre.
-
Czy spotkał ktoś się z takim problemem.Piszczy pasek od alternatora ale dopiero po załączeniu klimatyzacji i tylko na wolnych obrotach, pasek wczoraj kupiłem nowy i 100 km było dobrze a potem znowu to samo.Za wszelkie rady z góry dziękuje.
