Skocz do zawartości

kanarek30

  • Liczba zawartości

    112
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez kanarek30

  1. dotykałem tym przewodem do masy i nic sie nie dzieje ani nie brzęczy
  2. A od czego jest ten czujinik bo musze go wymienić bo cieknie, myślałem że to od kontrolki ciśnienia oleju ale odłączyłem przewód i kontrolka dalej gaśnie.Jeżeli ktoś wymieniał ten czujnik i wie od czego on jest to prosze o podpowiedzi.
  3. U mnie jest to samo ale umyłem dokładnie to miejsce przejechałem sie i okazało sie że to czujnik który jest wkręcony nad filtrem jest nieszczelny. Więc sprawdź dobrze bo ja też myślałem że to filtr.
  4. Zawiasy w końcu zrobione Kupiłem na allegro na 30 zł 2 sztuki zawiasów do drzwi tylnych.Założyłem je do przodu pasują idealnie.Niestety stare swożnie z zawiasów przyspawanych do słupka trzeba rozwiercić i wybić.
  5. Ja chce założyć używane zawiasy z tylnych drzwi do przednich. Za 2 szt . chcą 30 zł. Na oko wyglądają tak samo ale jeżeli ktoś ma taką możliwość to niech sprawdzi numer części czy jest taki sam.
  6. Czy zawiasy z tylnych drzwi będą pasowały do drzwi przednich .Prosze o odpowiedź ? Czy to ten sam numer części ?
  7. Dzięki za wszystkie informacje ,napewno się przydadzą . Ale czy te zawiasy to tylko można kupić oryginały czy są jakieś zamienniki.
  8. Niestety niemoge nic znaleźć ,możesz podać jakiegoś linka.
  9. Mam bardzo duży luz na zawiasach drzwi (przednie lewe). Czy ktoś już to kiedyś wymieniał.Bo szukałem na forum ale nic konkretnego nie znalazłem. Prosze o jakieś rady, jak to wymienić i gdzie kupić takie zawiasy.
  10. fragles, skopowiałeś moją wypowiedź ,którą napisałem pierwszy i wkleiłeś jako swoją . Tak sie nie robi. //fragles nie zaznaczył opcji cytowanie selektywne tylko skopipował i wkleił a na dole dopisał dopiero swój post - kuczlaw
  11. Lub możesz wyciągnąć całą kolumne,ja u siebie tak zrobiłem. w tym celu musisz odkręcić kolumne na samym dole przy podłodze na krzyżaku wtedy wyciągniesz ją na zewnątrz i cienkim śrubokrętem odkręcisz śrubke która trzyma tą kostke. Bo ze ściągnięciem tego trzpienia to możesz mieć problem.
  12. kanarek30

    Jak montujecie CB do B3/B4?

    Jeżeli chcesz mieć dobry zasięg to zamocuj antenke zamiast radiowej na dachu ja tak mam i jest super,wcześniej miałem na relingu ale nie polecam .Potem do tej anteny spliter i masz cb i radio z jednej anteny.A co do radia to pod regulacją ogrzewania jest ok.
  13. Także podłanczam się do prośby kolegi ponieważ mam ten sam problem ale niewiem jak sie za to zabrać.Jeżeli ktoś już to robił to prosze o jakieś rady.
  14. kanarek30

    Foliowanie szyb

    Nie 47zł tylko 36 zł .Folie jakimi najczęściej przyciemniają firmy które tym sie zajmują to folie o symbolu HP (grafitowe).Ja swoje auto przyciemniłem średnią(HP20) .Tak polecił mi znajomy który pracuje w takiej firmie ,że to najpopularniejsza folia.Napewno sie nie rysuje ,w końcu ma 7 lat gwarancji.
  15. kanarek30

    Foliowanie szyb

    Najlepsze folie są firmy SUN-GARD, większość firm przyciemniających szyby takiej używają.Ja kupiłem w Czeladzi (http://www.alexfoll.pl) na tą folie dają 7 lat gwarancji.Jest O.K. Polecam.
  16. Próbka stoi w garażu już tydzień czasu i jakoś tego koloru niewidze. A po roczniku auta i modelu niedojdzie sie jaki powinien być ten płyn ? Jest taki czarny że myśle wymienić go na nowy. Tylko jaki ? :609:
  17. Podłącze się do istniejącego juz tematu na temat oleju do wspomagania ,mianowicie wymieniałem ostatnio termostat w swoim pasku i wylecialo mi troche oleju ze wspomagania . Chciałem dolać lub wymienić na nowy ale niewiem jaki ,spuściłem troche żeby sie odstał ale dalej niewidać jaki (czarny).Może ktoś podpowie jaki ma płyn w swoim pasku. Mój pasek to 1,9 TDI (silnik 1Z) kombi. I czy mam wymienić cały płyn czy tylko dolać ?
  18. alwika, jak naciągnołeś ten pasek, bo umnie jest samonapinacz :628:
  19. Tam sie nie wlewa żadnego oleju, sprężarke smaruje czynnik który nabijają w serwisie klimatyzacji. A tak pozatym to sprężarka niemoże sie zatrzeć bo jak niema czynnika to ona nie pracuje chyba że rzeczywiście padło łożysko , to wtedy może sie zatrzeć.
  20. kanarek30

    jak zdjąć drzwi

    roku66, Jak to rozbierzesz to napisz na forum, bede bardzo wdzięczny , mam ten sam problem.
  21. Trzeba ściągnąć przedni zdeżak i przedni pas razem z lampami i już chłodnice macie na wierzchu potem tylko odkręcacie dwie rurki które idą do chłodnicy i cztery śruby którymi chłodnica od klimy jest przykręcona do chlodnicy wody.Proste .
  22. U mnie też padło to łożysko na sprężarce od klimy i jakoś wymienili .150 zł mnie to kosztowało.
  23. Rolka napinająca nowa ,akumulator też . A może ten napinacz skończył swój żywot choć chodzi bardzo ciężko , spróbuje go nasmarować tak jak radzi JAFO .Koła pasowe też wyglądają na dobre.
  24. Czy spotkał ktoś się z takim problemem.Piszczy pasek od alternatora ale dopiero po załączeniu klimatyzacji i tylko na wolnych obrotach, pasek wczoraj kupiłem nowy i 100 km było dobrze a potem znowu to samo.Za wszelkie rady z góry dziękuje.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności