I tutaj byś się zdziwił obstawiam że chodzi ci o czujnik wałka rozrządu w dieslach też potrafi sprawić podobny problem miałem tak wcześniej w Mercedesie zimny bez problemu rozgrzał się zgasł i już nie chciał odpalić dopóki trochę nie ostygł.A jeśli chodzi o ten kąt który podałeś to obstawiam kąt synchronizacji wałka 1.2 jest git chociaż najlepiej jakby był blisko 0. Instrukcje podają -3 +3 stopnie a w niektórych i wyżej.