Skocz do zawartości

4polandgg

  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

Informacje osobiste

  • Imię
    Michał
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Kl

Samochód

  • Generacja
    B6
  • Silnik
    B6 2.0 TDI-CR 140KM (CBAB) DSG
  • Rok produkcji
    ---

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. I tutaj byś się zdziwił obstawiam że chodzi ci o czujnik wałka rozrządu w dieslach też potrafi sprawić podobny problem miałem tak wcześniej w Mercedesie zimny bez problemu rozgrzał się zgasł i już nie chciał odpalić dopóki trochę nie ostygł.A jeśli chodzi o ten kąt który podałeś to obstawiam kąt synchronizacji wałka 1.2 jest git chociaż najlepiej jakby był blisko 0. Instrukcje podają -3 +3 stopnie a w niektórych i wyżej.
  2. Witam chciałabym dołożyć Acc do swojego passacika rok 2009 dgs 2.0 cbab zwykły tempomat już posiadam .Czy mógłby ktoś mi wypisać numery podzespołów które będą mi potrzebne. I w jaki sposób to podłączyć oraz zakodować?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności