Witam kolegow.
Wymiana tarcz i klockow z tylu to pryszcz oprocz wciskania tloczka bez przyrzadu- galerka.Przod tez no problem procz tloczka!
A jak jest z regeneracja zapieczonego tloczka( oslona przeciwpylowa w strzepach- jak ja wymienic? jak wyjac tloczek???oraz jak wymienic gumke;)???
pozdrowienia
aczapor