-
Liczba zawartości
34 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O Wilkun
- Urodziny 08/21/1981
Informacje osobiste
-
Imię
Marcin
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Koszalin
Samochód
-
Silnik
B5(3B) 1.9 TDI 110KM (AFN)
-
Rok produkcji
1999
-
Wilkun obserwuje zawartość → Mrugająca kontrolka świec żarowych, Zapach rozpuszczalnika w silniku, Trzpień zawiasu drzwi przednich - wymiana/dorobienie wymiary?? i oraz 1 inny
-
Problem rozwiązany. Poszedł przewód i paliwo uciekało ale już zrobione
-
Jutro postaram się ogarnąć temat. Jakby coś wam jeszcze do głowy przyszło to piszcie hehe... Każde info się przyda... Jednak na BP to tylko dobrą kawę mają
-
Co zalałem?? Kuźwa nie chciało mi się jechać na lotosa gdzie zawsze tankuję dynamic diesel i pojechałem na bp i wlałem ultimate diesel. No i mam haha.... Hmmm będę musiał za dnia zobaczyć czy coś nie cieknie.... A o co chodzi z tym akumulatorem??
-
Koledzy, dzisiaj jadąc z włączoną dmuchawą poczułem zapach rozpuszczalnika ale myślałem że coś zaciągnęło z zewnątrz. Jak wysiadłem z auta to poczułem ten sam zapach przy podszybiu. Otworzyłem maskę a tam śmierdzi niemiłosiernie rozpuszczalnikiem, miałem nawet takie wrażenie że najbardziej w okolicach filtru paliwa. Macie może jakieś rozeznanie w temacie czemu tak śmierdzi?? Silnik to 1,9 TDI 110KM. Jeżeli już było to wałkowane to sorry ale szukałem i nie znalazłem
-
Ja miałem podobnie - wręcz identycznie. Po przekręceniu kluczyka kontroli lekko żarzyły i nie mogłem odpalić auta, pomagało wrzucenie wstecznego, włączenie zapłonu a następnie wybicie wstecznego i znowu zapłon Ale pomogła całkowicie wymiana kostki przy kierownicy - spróbuj ją wymienić, myślę że powinno pomóc. Pzdr.
-
Trzpień zawiasu drzwi przednich - wymiana/dorobienie wymiary??
Wilkun odpowiedział eNcoM → na temat → Nadwozie i wnętrze
Koledzy powiedzcie mi czy można jakoś podregulować zawiasy??? Dzisiaj otwierając drzwi dosyć niespodziewanie zawiał wiatr wyrywając mi drzwi z ręki, na szczęście zdąrzyłem je w miare szybko złapać - niestety, przy próbie zamknięcia czuć że lekko musiały opaść bo zamek nie wskakuje na swoje miejsce, muszę je lekko podnieść żeby normalnie się zamknęły, poza tym centralny zamyka i otwiera wszystkie zamki bez problemu. Da się to jakoś wyregulować na zawiasach?? Jak tak to co, gdzie i w jaki sposób??? -
ok, pokombinuję też z tym - jak się dobrać do tej kostki??
-
Byłem dzisiaj na kompie i wskazało że do wymiany jest przekaźnik 109, pojechałem do elektromechanika a ten mi zaczął wciskać że to na pewno nie jest to - trochę zgłupiałem przyznam. Czy ten przekaźnik może być odpowiedzialny za to gaśnięcie auta po wrzuceniu wstecznego??
-
Trochę odświeżę - mam u siebie podobny problem, czyli - przy włączeniu wstecznego gaśnie silnik, nie rzuca go - nic. Próbowałem wczoraj odpalić go na wstecznym - lipa, dodatkowo zaczęła mi migać kontrolka hamulca i ABSu i nie mogłem wtedy w ogóle odpalić. Zresetowałem go poprzez odłączenie aku i zapalił bez problemu, po wrzuceniu wstecznego też nic się nie działo, kontroli nie migały, jechał, cofał - jakby problem nie istniał. Chciałem poszukać przyczyny tylko nie wiem gdzie jest ta kostka od czujnika biegu wstecznego. Jutro chcę jechać na VAGa - ale może uda mi się ustalić co to jest bo z tego co piszecie wgląda mi to na zwarcie jakieś.....
-
wstępne informacje są takie że po podpięciu pod VAGa nie było połączenia ze sterownikiem silnika więc nie wiadomo czy nastąpiło jakieś zwarcie czy komp mi się spalił. Samochód zostawiłem do oględzin - później będę wiedział co jest grane. Mam nadzieję że nic poważnego......
-
Mam podobny problem. Zapaliła mi się dzisiaj kontrolka świec, obroty skoczyły po włączeniu zapłonu na 1100 obrotów i spadła moc - max co mogłem wycisnąć to 20km/h. Po wyłączeniu silnika po ok godzinie było to samo więc spróbowałem za jakieś 20 minut i nic sięnie dziąło. Nie wiem czy to problem ze świecami czy co???? Nie wiem czy to ma znaczenie bo tak czytam o żarówkach stopu u Was ale padła mi żarówka prawego światłą tylniego i mimo iż zamontwałem dobrą też nie działała.
-
[B5] Woda w Passacie, mokre dywaniki, wilgoć w kabinie - dyskusja
Wilkun odpowiedział Michal1980 → na temat → Nadwozie i wnętrze
Dobra Panowie - czas się przyznać ale poległem i przegrałem bitwę hehehe. Nie wyszło. A może i źle sie zabrałem do tego. Nie wiem. W każdym bądź razie ze mnie kiepski mechanik. Może jest ktoś z okolic koszalina kto mógłby mi pomóc w tej sprawie???? Jak nie to będę się któregoś pięknego dnia musiał schować i dłubać. Jedyne co dzisiaj udało mi się utalić to to, że mam pod kompem kupę błota więc to na bank to jest przyczyną moich problemów Aha, to zielone na mojej fotce to nie kanelek tylko jakiś kawałek plastiku się tam zaległ :D -
[B5] Woda w Passacie, mokre dywaniki, wilgoć w kabinie - dyskusja
Wilkun odpowiedział Michal1980 → na temat → Nadwozie i wnętrze
thx Patryk - w razie problemów będę pisał -
[B5] Woda w Passacie, mokre dywaniki, wilgoć w kabinie - dyskusja
Wilkun odpowiedział Michal1980 → na temat → Nadwozie i wnętrze
Patryk, niestety nie jestem pewien heheheh wydaje mi się że mam podobny syf jak na fotkach u Harego. Nie wiem czy sam sobie poradzę z demontażem kompa, ale spróbuję i zobaczę co się dzieje. -
[B5] Woda w Passacie, mokre dywaniki, wilgoć w kabinie - dyskusja
Wilkun odpowiedział Michal1980 → na temat → Nadwozie i wnętrze
RAMA, wiellkie dzięki za dokładną instrukcję - jutro o ile pogoda pozwoli się tym zajmę i dam znać czy mi się udało
