Skocz do zawartości

secisz

  • Liczba zawartości

    28
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez secisz

  1. witam, potrzebuje pomocy, bo nie znam sie na tym.potrzebuje wahacza gorny przedni lewy.nie wiem gdzie kupic i jaki zeby byl dobry.pozdrawiam zona dawida
  2. dziekuje ze chcecie mi pomoc, ale czy ktos sie znajdzie i wyleczy moje serce, ten bol, tesknota i cierpienie jest najgorsze.
  3. tak czytam na forach o młody wdowach i pisza ze czas nie goi rany tylko trzeba nauczyc sie z tym zyc. jeszce raz chciałam podziękowac wszystkim za wsparcie, pomoc i byciu w ostatnim pożegnaniu dawida.
  4. chcialabym bardzo podziekowac tym co nas wspierali na pogrzebie i na forum.i przepraszam ze do was nie podeszlam w takiej chwili nic i nikogo sie nie widzi.owszem podeszla siostra dawida, tato i wujek.ja podeszlam z podziekowaniami do kolegow co stali na parkingu.
  5. pogrzeb secisza bedzie w czwartek o 14 w oborze kolo lubina.
  6. 28.07.2010 o 12;35 dawid odszedl.dam znac kiedy pogrzeb
  7. w spale, latał taki mały chłopczyk 20 miesiecy, zdjecia mu pstrykaliscie,dawid jest na naszej klasie. dawid giegiel.a w obocznie, kubus probowal namaliwac autko.dawid tez bral udzial z pilka na aucie, czas mial dobry ale słupek stracil.
  8. dzisiaj byla komisja ostateczna, jest smierc mozgu.jutro odlaczaja go calkowicie, takie procedury, ze moga dopiero po 24h odlaczyc oddychanie.bedzie jeszce sekcja zwłok.dawid napewno by chcial zebysie przyjechali, nie iem jakich kontaktach był z wami ale zrzyl sie z forum bardzo mu sie podobal zlot, nie mogl sie doczekac kiedy pojedzie.mial takie plany co do auta.dowiadywalam sie co do sepsy, pewna pielegniarka pracujaca w szpitalu, powiedziala ze sepsa nie bierze sie z powietrza tylko ze szpitala, lub jak go ratownicy reanimowali.napisze kiedy bedzie pogrzeb.i dziekuje za wsparcie ---------- Post added at 19:30 ---------- Previous post was at 19:27 ---------- dziekuje, koledze nie pamietam imienia z lubina.ale napwno sie zglosze zeby auto zmienic, bo dla mnie jest juz za duze.przypomina mi dawida.
  9. jestem po tabletce uspakajacej i moge napisac co nieco.19.07 kolo 17 polozyl sie, zaczal kaszlec dusic sie,reanimowali go 25 min.na dzien dzisiejszy, jest podlaczony do respratora, sztucznej nerki, wysiadla mu rowniez watroba, jest obrzeg w mozgu ktory bardzo, bardzo powoli schodzi.nie reaguje juz na bol i swiatlo.dzisiaj bedzie sie zbierac konsylium, ktore stwierdzi czy mozg jest matrwy, jezeli tak to dawid na zawsze juz odejdzie.moze ktos cos słyszal o przeszczepie mozgu lub o jakis stymulatorach pobudzajace mozg.reszte mozna wyminic ale nie wiem czy mozg. ---------- Post added at 13:43 ---------- Previous post was at 13:41 ---------- aa jestesmy z lubina, dolnoslaskie
  10. moj kochany maz umiera, bylismy teraz na zlocie i mielismy za rok jechac, a teraz.zostawia was , mnie i malego kubusia //wydzieliłem z innego tematu - kuczlaw
  11. No Panowie, proszę o konkrety. Czekamy jeszcze na większą ekipę czy już umawiamy się na chipownko:P. Proszę osobę która kontaktuję się z Dynosoft o konkretną odpowiedź
  12. No to czekamy teraz na 100% potwierdzenie cen i do dzieła. Od kiedy i z kim trza się kontaktować?
  13. Koledzy a czy macie pewne info że za 15 autek będzie cena 800zł, bo z tego co czytam to nie ma tu jednoznacznej odpowiedzi. Jednak jak tak to będzie Miodzio:P
  14. Witam, proszę o analizę moich logów. Do niedawna auto wpadało mi w notlaufa, namierzyłem przyczynę - był to uszkodzony wężyk od N75 do gruszki. W najbliższym czasie mam zamiar trochę podnieść jego moc i wasze uwagi byłyby bardzo cenne przed tym zabiegiem. W jakim stanie jest waszym zdaniem silniczek no i jego główne podzespoły:hmm? statyczne: Log (0 - 003) Log (1 - 007) Log (2 - 018) Log (3 - 001) Log (4 - 000) Log (5 - 004) Log (6 - 023) Log (7 - 013) BS: Log (0 - 003) Log (1 - 000) Log (2 - 011) dynamiczne: Log (0 - 000) Log (1 - 001) Log (2 - 008) Log (3 - 011) Log (4 - 003) Log (5 - 010) Proszę o opinie Pozdrawiam
  15. No i ja się również dopisuje 1. VW SHARAN 1.9 TDI 130 KM ASZ daras 2. VW Passat 2.0 TDI 140 KM BKP daras 3. VW Passat 1.9 TDI 90KM AHU Jonecki 4. VW Passat 1.9 TDI 90KM AHU Maciek.wroc 5. VW Passat 1.9 TDI 130KM AWX .::STRICKER::. 6. VW Passat 1.9 TDI 110kM AFN - Onore 7. VW Passat 2.0 TDI 140KM BKP - Chomik 8. VW Passat 1.9 TDI 130KM AWX - Secisz czekam na info, myślę że już niebawem się to stanie
  16. Hejka, pozdrawiam wszystkich uczestników zlotu. Było naprawdę ciekawie. To nasz pierwszy zlocik ale na pewno nie ostatni. Żonka zadowolona a co najważniejsze mój mały szkrab, który poznał kobitki dla siebie:P. Dziś dopiero zjechaliśmy po zlocie ale tylko dla tego iż trza było odwiedzić jeziorko aby ostudzić emocję
  17. Ja już myślałem że odpocznę od polityki i wyborów a tu masz , z każdej strony cisną
  18. Szukajcie po sklepach motoryzacyjnych lub u elektromechaników, ja u tego ostatniego dopiero dorwałem bo w sklepach czystki, były grubsze o 1mm, ale sekunda roboty i już są oki. Po wymianie szczotek boję się teraz trochę o wiatrak. Niestety dekiel po ponownym zamontowaniu nie siedzi taj jak powinien, 3 łapki trzymające udało mi się zniszczyć i teraz jak pracuje to daje małe wibracje na budę auta:(
  19. Wymieniłem szczotki wentylatora klimatyzacji bo już nie chadział, teraz piko bello:P
  20. Też taką mam nadzieję, ale jest już nas 2 Odliczania rozpoczęte
  21. No i nastąpiła wymianka łącznika elastycznego na wydechu + wypatroszenie kata:P. Po wymianie w zakresie obrotów 1500-1900 brak dziwnych niepokojących dźwięków. Dodam że poprzednia plecionka była od nowości, jakieś 270000km:P
  22. Dziś założyłem sprężyny na szczękach przednich hamulców bo jak się okazało od kupna ich nie było, potem dziada umyłem i sprawdziłem pod vag-iem:) Na piątek zaplanowałem wymianę łącznika elastycznego wydechu, koszt całości to 120zł
  23. Takie mam info z aukcji: AUDI wszystkie modele od 1990 do 2004 roku SEAT wszystkie modele od 1993 do 2004 roku SKODA wszystkie modele od 1994 do 2004 roku VOLKSWAGEN wszystkie modele od 1990 do 2004 roku wiele innych w systemie OBD2 z protokółem ISO 9141 Czyli mam rozumieć POLO z 2008r nie ma szyny CAN???? Musze kabel wypróbować na innych autach po 2004r
  24. Heh dziś przeżyłem szok, mam paska z 2002r i kabelek od viakena KKL, w odwiedzinach u nas był teść, który miesiąc temu zakupił POLO 2008r. Podobno w VW po 2004r wszędzie jest już szyna CAN i tylko takie kabelki obsługują te auta. Postanowiłem jednak podłączyć się z jego autem i o dziwo wszystko śmigało Nie wiem czy to wyjątek i producent się pyknął i wysłał mi źle opisany kabelek:), czy jednak to ściema i zwykłe kabelki ogarniają auta po 2004r. Muszę to jeszcze sprawdzić na innych autach. Pozdro
  25. Ja wczoraj pisałem do Dynosoftu bezpośrednio to mi odpisali ze dla klubowiczów cena to 1200zł, ale wiadomo jakby trafił się grupowy to zawsze taniej
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności