Skocz do zawartości

The Saint Charle

  • Liczba zawartości

    10
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O The Saint Charle

  • Urodziny 07/22/1981

Informacje osobiste

  • Imię
    Karol
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Głogów

Samochód

  • Silnik
    B5(3BG) 1.9TDI-PD 131KM (AVF)
  • Rok produkcji
    2002
  1. ja tylko pozwole sobie podesłać zdjęcie - to co komputer pokazał plus to co przejechane ) PASSAT rulez wychodzi ~1600km do przejechania załóżmy że wlejesz 65l/1600km= 4l //Majcin
  2. witam mój pasek srednio 8l/100km przy predkosci na trasie 110, no wiadomo - wyprzedzanie 130;> i tak trzyma - warto na markowych stacjach tankować gazik - jest różnica, a już troszkę przejechałem:) pozdrawiam wszytskich zagazowanych użytkowników passatów!
  3. witam znalazlem takie cos na allegro http://www.allegro.pl/item339302616_spoiler_dokladka_pod_zderzak_na_tyl_passat_b3.html i nie wiem - skoro spojler z gory nic nie daje na brudna szybe to moze spojler z dolu cos pomoze?? ma ktos cos takiego??
  4. dziękuje zwłaszcza za ostatnią "ŻYCZLIWĄ" odpowiedź.
  5. nie wiem czy to prawda czy gosc chce mi cos wcisnąc wiec pytam - CZY HALOGENY Z B4 BĘDĄ PASOWAŁY DO B3??????????????? bo nie wiem czy kupic:/
  6. dzieki bo juz powoli tracilem cierpliwosc... teraz mam nadzieje ze nikt za mocno ceny nie przebije:) a odnosnie do tej nietrafionej rolety to sie gosc przyznal i zwrot kosztow jest:) uczciwy... a takich coraz mniej:)
  7. zaczalem licytowac http://www.allegro.pl/show_item.php?item=175045602 z tego co przeczytalem i zobaczylem to powinno byc nareszcie to:)
  8. zgłosił sie człowiek który sprzedał mi tą roletę - przyznał się, że możliwe że to nie taka jak potrzeba choć był przekonany że będzie pasowała teraz zaczynam szukać na nowo:/ jeśli jest ktoś z okolic Głogowa (woj. dolnośląskie) kto zna miejsce gdzie można kupić tanio części do VW to byłbym wdzięczny za namiary pozdrawiam
  9. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=170923441 to jest link do tej felernej aukcji. jest tam fotka tej rolety. dziękuję za pomoc i pozdrawiam wszystkich z forum
  10. kupiłem na allegro roletę do bagażnika kombiaka B3 - ojciec chciał zamontować ale okazało sie ze rurki nie chcą wejść w prowadnice - są ok. 1,5 cm za szerokie... czy ktoś może podpowiedzieć o co chodzi?? czy trzeba rozbierać całe prowadnice żeby tam roletę wcisnąć ?? pozdrawiam <THE SAINT CHARLE>
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności