Jump to content

GRENEK9

 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Informacje osobiste

 • Imię
  Wojtek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Tarnobrzeg

Samochód

 • Generacja
  B8
 • Silnik
  B8 2.0 Bi-TDI 240KM DSG7 4x4
 • Rok produkcji
  ---

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Koledzy, potrzebuję nr sprężarki klimatyzacji do BITDI. Czy do wszystkich B8 (oprócz GTE) szła ta sama sprężarka?
 2. U mnie również występuje "miękki pedał" - pisałem już o tym. Nie jest to jakaś duża różnica w stosunku do serii ale jest zauważalna. Generalnie uważam zmianę na plus. Już się chyba przyzwyczaiłem. Hamowanie z wyższych prędkości jest bardziej "precyzyjne I stabilne".
 3. Musisz tak jak by podpompować tym uchwytem. Podnosi się lub opuszcza front fotela - kołyska.
 4. Wczoraj miałem chwilkę czasu i przemierzyłem zimówki do tych zacisków z Macana. Zaciski mieszczą się na styk. Jest dosłownie 1mm luzu. Nic nie obciera. Zastanawiam się jednak czy to nie za mało i czy nie zostawić dystansów.
 5. Witam. Niestety jeszcze nie zlokalizowałem co powoduje to "buczenie". Niektórzy twierdzą że Bitdi tak mają. Będę szukał. Jak byś był z moich okolic to możemy się gdzieś spotkać w połowie drogi żeby posłuchać tych naszych silników.
 6. Również miałem modyfikowane oprogramowanie skrzyni - u mnie zmiana wygląda bardzo podobnie. Sprawdzając w OBD11 wersję oprogramowania mam informację iż u mnie jest 5206. Natomiast na zielono jest oznaczone że jest nowa wersja 5210. Czy ma to jakieś znaczenie, czy może tuner podczas modyfikacji wgrał starszą wersję. Auto było serwisowane w ASO do marca 2021r.
 7. A próbowałeś robić jakieś adaptacje w sterowniku hamulców (obd11 vcds). Są tam jakieś opcje dotyczące wspomagania hamulców. Ja w wolnej chwili popróbuję coś pozmieniać - może będzie lepiej. Rozumiem że układ masz na pewno dobrze odpowietrzony.
 8. Też jestem po wymianie zacisków na te z Porsche. Również u mnie występuje zjawisko miękkiego hamulca. Tzn jest OK ale fabryczny zestaw był bardziej twardy. Tak się zastanawiam czy to faktycznie kwestia odpowiedniego odpowietrzenia czy po prostu taki zestaw tj zaciski i pompa mają taką charakterystykę.
 9. Testował ktoś może PedalBox? Jak wrażenia z jazdy, jak spalanie?
 10. Koledzy, od kiedy posiadam moje Bitdi występuje u mnie takie buczenie/wycie (jak by turbina ale chyba to nie ona) w zakresie obrotów ok 2200 obr/min. Poniżej tej wartości i powyżej dźwięk ten nie występuje. Początkowo mi to nie przeszkadzało. Teraz jednak jak już wszystko inne mam ogarnięte chętnie bym zbadał co wywołuje ten dźwięk. Jak silnik jest rozgrzany to jest to bardziej słyszalne. A może Bitdi tak mają?
 11. Ja kupiłem oryginał w ASO - ponoć z poprawioną pompą. Komplet 900 zł.
 12. U mnie są fotele podgrzewane i wentylowane. Fotel kierowcy ma elektryczną regulację oparcia i lędzwi oraz pseudomasaż. Brakuje mi pełnej elektryki i pamięci ustawień. Orientuje się ktoś czy w takim przepadku mogę wsadzić fotele ogrzewane wentylowane i z pamięcią P&P?
 13. Z tego co pamiętam to sam program DSG to 1000 zł.
×
×
 • Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy