Jump to content

xplone

 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

1 Follower

Samochód

 • Generacja
  Alltrack
 • Silnik
  B8 2.0 Bi-TDI 240KM DSG7 4x4
 • Rok produkcji
  2016

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Faktycznie może lepiej na początek sprawdzić ewentualnie przeczyścić ten zawór. Zanim kupować nowy. Powiedz mi żeby go odkręcić dodatkowo należy jak rozumiem rozebrać obudowę od rozrządu i zablokować wałek. Bo na tym filmie na YT nie pokazywał że blokuje wałek rozrządu. Ktoś jeszcze pisał o czyszczeniu czujnika:
 2. Data produkcji tego zaworku to 19.09.2016. Mój samochód jest z 2016r. Musiałbym sprawdzić budowę mojego żeby nie kupić takiego samego. Bo jak rozumiem wada jest w samej konstrukcji a nie w zużyciu tej części ?
 3. Sprawdzałeś po tym numerze 03L906455C ?
 4. Powiedz mi po podałeś ceny w euro i zamawiales to gdzieś na ebay. Nie można tego kupić nigdzie w polsce ?
 5. Jemu to bardzo długo pali u mnie to pokręci lekko dłużej ale nie aż tak
 6. Jeszcze nie działałem w temacie u mnie dalej loteria Wymieniałeś już nastawnik ?
 7. dysponuje ktoś instrukcja kodowania FA ? może coś u mnie jest nie tak z kodowaniem, u mnie żadna ikona bliskiej jazdy się nie zapala ani nie hamuje
 8. No to nie mam ani takiej ikony, ani nie hamuje testowałem na zderzaku i dojeżdżanie z dużą prędkością do auta które jedzie. Radar i kamera działają bo i line assist i acc działają. W radiu FA sie włącza ale czy w zegarach też się coś aktywuje ?
 9. Mój system nie działa na pewno i nie informuje o małym dystansie. Jak możesz to sprawdź co masz pod przyciskiem w kierownicy w tempomacie pod przyciskiem mode jakie tryby
 10. Raz kiedyś widziałem taką ikonkę na czerwono, ale od tego czasu już nigdy więcej mi się nie wyświetliła a auto jeszcze nigdy samo nie zahamowało tylko z włączonym ACC hamuje ale to normalne działanie ACC, ale FA nie działa jakby, może musi być jeszcze coś spełnione żeby działało ? Szukam kodowania FA może coś jest pominięte u mnie w samochodzie w kodowaniu. Nie umiem nigdzie znaleźć instrukcji kodowania FA. Nie wiem czy coś nie znikło z ustawień w kierownicy wydawało mi się że kiedyś przyciskiem ACC miałem 3 opcje, regulator odstępu, jakiś inny regulator i ogranicznik prędkości a teraz mam tylko ogranicznik i regulator odległości ACC.
 11. Było tak i raczej nic więcej się nie ustawia w radiu.
 12. Mam front assist ale auto nie hamuje ani nie wyświetla żadnego ostrzeżenia o zagapieniu się, dodam tylko że nie działa na pewno miałem już przypadek lekkiego dojechania przez właśnie zagapienie więc teoria o późnym działaniu systemu się nie sprawdza. System działa tylko w momencie parkowania ale w czasie jazdy już nie.
 13. U mnie jest acc i front assist a ani nie hamuje ani nic nie wyświetla w trakcie zagapienia
×
×
 • Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy