Ciastek90
-
Liczba zawartości
16 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Tak trzeba kodować. Musisz mieć też odpowiednią wersję GW, żeby wszystko chodziło jak trzeba.
-
Przy OBD 11 nic nie poradzisz?
-
Pokaż jak to podłączyłeś. Wtedy będzie łatwiej coś powiedzieć.
-
-
Witam, zakupiłem do mojego Passata B8 2016 rok kierownicę nowszego typu z dotykowymi klawiszami. Czy jest mi ktoś w stanie podpowiedzieć jak i gdzie zakodować kierownicę, żeby wszystko działało? Po podłączeniu przyciski działają, natomiast nie działa tempomat aktywny. Po wyłączeniu zapłonu podświetlenie nie gaśnie a klawisze przestają reagować. Po podłączeniu oryginalnej kierownicy wszystko wraca do normy. Pozdrawiam
-
Dziwne "telepanie" podczas hamowania silnikiem
Ciastek90 odpowiedział kicaj13 → na temat → Tematy techniczne
Siema, rozwiązałeś ten problem? U mnie coś zaczęło teraz stukać i zastanawiamy się właśnie nad poduszką silnika. -
Na 99% musisz wymienić USB, nie pamiętam teraz niestety jaki numer powinien być.
-
Szyberdach panoramiczny i oświetlenie wnętrza- problemy
Ciastek90 odpowiedział przemo_karpacz → na temat → Tematy techniczne
Polecam dość często czyścić odpływy, jeśli nie chcecie mieć zalanej podsufitki. -
Discover Media w B6, B7, CC [potrzebne części]
Ciastek90 odpowiedział TheStig → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Miałeś rację. Wymieniłem gniazdo USB i wszystko działa. Czy miał ktoś taką przypadłość, że podczas wrzucania wstecznego czy w ogóle uruchamiania czujników parkowania czasem nie ma wizualizacji czujników, ale je słychać? I za każdym razem wyskakuje mi komunikat: ”Sygnalizacja przy parkowaniu obecnie niedostępna”. -
Discover Media w B6, B7, CC [potrzebne części]
Ciastek90 odpowiedział TheStig → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Jeszcze jedno pytanie. Kupiłem kostkę i kabel pod USB i działa mi tylko android auto, telefonów Apple nie wykrywa. Czy wina może leżeć po stronie kabla czy coś koże być nie odblokowane? -
Discover Media w B6, B7, CC [potrzebne części]
Ciastek90 odpowiedział TheStig → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Czyli taki moduł zastosować, jak na poprzedniej stronie jest, tak? Czy są jeszcze jakieś inne numery pasujących modułów? I jeszcze jedno pytanie. Gdzie w passacie może być moduł Bluetooth jeśli nie ma go pod fotelem pasażera? Nie potrafięgo zlokalizować aucie a przeszkadza mi bo na zegarach pokazuje z niego a nie z telefonu połączonego z radiem... -
Discover Media w B6, B7, CC [potrzebne części]
Ciastek90 odpowiedział TheStig → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
U mnie był RNS 510, to pewnie wiele zmienia.
