Skocz do zawartości

Ciastek90

  • Liczba zawartości

    16
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O Ciastek90

  • Urodziny 01/03/1990

Informacje osobiste

  • Imię
    Łukasz
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Berlin/Gdynia

Samochód

  • Generacja
    B8
  • Silnik
    B8 2.0 Bi-TDI 240KM DSG7 4x4
  • Rok produkcji
    2016

Ostatnie wizyty

434 wyświetleń profilu
  1. Tak trzeba kodować. Musisz mieć też odpowiednią wersję GW, żeby wszystko chodziło jak trzeba.
  2. Pokaż jak to podłączyłeś. Wtedy będzie łatwiej coś powiedzieć.
  3. Witam, zakupiłem do mojego Passata B8 2016 rok kierownicę nowszego typu z dotykowymi klawiszami. Czy jest mi ktoś w stanie podpowiedzieć jak i gdzie zakodować kierownicę, żeby wszystko działało? Po podłączeniu przyciski działają, natomiast nie działa tempomat aktywny. Po wyłączeniu zapłonu podświetlenie nie gaśnie a klawisze przestają reagować. Po podłączeniu oryginalnej kierownicy wszystko wraca do normy. Pozdrawiam
  4. Siema, rozwiązałeś ten problem? U mnie coś zaczęło teraz stukać i zastanawiamy się właśnie nad poduszką silnika.
  5. Ciastek90

    Apple CarPlay

    Na 99% musisz wymienić USB, nie pamiętam teraz niestety jaki numer powinien być.
  6. Polecam dość często czyścić odpływy, jeśli nie chcecie mieć zalanej podsufitki.
  7. Miałeś rację. Wymieniłem gniazdo USB i wszystko działa. Czy miał ktoś taką przypadłość, że podczas wrzucania wstecznego czy w ogóle uruchamiania czujników parkowania czasem nie ma wizualizacji czujników, ale je słychać? I za każdym razem wyskakuje mi komunikat: ”Sygnalizacja przy parkowaniu obecnie niedostępna”.
  8. Jeszcze jedno pytanie. Kupiłem kostkę i kabel pod USB i działa mi tylko android auto, telefonów Apple nie wykrywa. Czy wina może leżeć po stronie kabla czy coś koże być nie odblokowane?
  9. Czyli taki moduł zastosować, jak na poprzedniej stronie jest, tak? Czy są jeszcze jakieś inne numery pasujących modułów? I jeszcze jedno pytanie. Gdzie w passacie może być moduł Bluetooth jeśli nie ma go pod fotelem pasażera? Nie potrafięgo zlokalizować aucie a przeszkadza mi bo na zegarach pokazuje z niego a nie z telefonu połączonego z radiem...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności