Cześć!
Posiadam B8 w nadwoziu kombi z panorama dachem i podczas ulewy w lewym tylnym słupku pojawia się woda , która podczas dłuższej jazdy ląduje w bagażniku ...
Ktoś może ma podobny kłopot? Jesień za pasem i nie uśmiecha mi się jeździć z pochłaniaczem wilgoci
Oczywiście na przeglądzie w ASO sprawdzali drożność rurek odpływowych ale też powiedzieli że naprawa lampki (która nota bene była odłączona z wtyczki) potrwa dwa dni, więc nie wiem czy wierzyć im do końca
A drugi problem to oświetlenie wnętrza, mianowicie do pewnego momentu podczas otwarcia auta wieczorem, zapalały się lampki w środku i po odpaleniu i ruszeniu gasły.. teraz nie gasną, świecą cały czas, wyłączać trzeba ręcznie przyciskiem.
Pytanie czy te dwa problemy się łączą, tzn czy przez wodę zrobiła się jakaś zwara i lampki świeca non stop?
Co myślicie?
Pozdrawiam!