Witajcie.
Mam 2.0 TDI i mam takie objawy że gdy zatrzymuje się np na światłach czy przed skrzyżowaniem komputer wydaje pojedynczy dźwięk, wyświetla się komunikat Engine Fault i zaczyna mrugać kontrolka świec żarowych. Gdy ruszę to kontrolka i komunikat znika i tak do następnego zatrzymania się.
Czasem, sporadycznie dodatkowo zapala się kontrolka Check Engine ale również gaśnie po jakimś czasie.
Silnik nie traci mocy, nie dymi, turbina dmucha normalnie, nie słychać syczenia.
Potrafi piszczeć tak cały dzień a czasami problem znika na tydzień albo dłużej.
Nie ma też zależności czy jest ciepło czy zimno, czy pada czy nie.
Ma ktoś jakiś pomysł??