Skocz do zawartości

zuk

  • Liczba zawartości

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez zuk

  1. Witam! Koledzy u mnie również cieknie olej i to nie z pod klawiatury tylko dołem. Po umyciu silnika i przejechaniu paru kilometrów stwierdziłem że cieknie powrót od turbiny,przy silniku.Czy można to jakoś uszczelnić?
  2. Ja mam lużny kabel pod fotelem kolor czerwony. Fotele jeżdżą ale pamięć nie działa. Czy to może być spowodowane tym przewodem? Jeśli tak to gdzie go podpiąć?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności