Skocz do zawartości

niemniem

  • Liczba zawartości

    710
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez niemniem

  1. chyba ktoś rozpaczliwie poszukuje łatwej drogi do wyjścia z nieładu .... nie mam obecnie VW także targaj swój bagaż bezczynności na Swoich barkach...
  2. Eldorado akurat wszyscy z GÓRY wiemy jak było i wszyscy to obserwowali .... nikt nie ingerował bo miały to być głosy społeczności Podlaskiej, a że liczyły się głosy całej Polski no to sry... byłem złym organizatorem, no cóż ... pokaż fotki z imprezy którą Wy zorganizowaliście i porównamy z moimi... przepadacie w przedbiegach i sytuacja w grupie zrobiła się patowa, niechęć do jakilkolwiek spotów ..... nie wspomnę o pewnym adminie który dopomógł w wyborze którego należało by wyjebać z miejsca (sry A.)... ale to już przeszłość.... póki nie będę miał VW to sobie rządźcie .... Marcin czemu nie zabierasz głosu? przyznajesz mi rację?
  3. post był pisany tak jak powinien być napisany .... od czasu napisania tego postu jest tutaj większy ruch niż przez ostatnie pół roku .... a zapraszasz mnie na swoje miejsce? żenada Panie żenada .......
  4. serce mi się kraja, serce mi płacze coście zrobili z grupą Podlasiem ..... SERCE MI SIĘ KRAJA, KRWAWI ??? LATA MOJJEJ PRACY I NAWET WAS NIE WIDAĆ NA ZLOCIE vAG! A JESZCZE 2-3 LATU TEMU BYLIŚMY TAM NAJLICZNIEJSZĄ GRUPĄ .... CINEK I ELDORADO OGARNIJCIE SIĘ ......
  5. siems koliegi .... jako że za kilka dni śmigam do Was na śmieci po samochód to mam pytanko ... jest ktoś chętny w najprawdopodobniej piątek w godzinach popołudniowych (17-18, nie wcześniej) z okolic Nowego Targu odebrać mnie z dworca i dowieść na ul. Podtatrzańską ... nie ukrywam że gdyby był ktoś kto ma wprawne oko w oględzinach to jak najbardziej się przyda, dwie pary oczu to wiadomo że nie jedna. Wprawdzie już niestety nie VW ale cóż ..... VW będzie bankowo kiedyś znowu a tymczasem na coś większego muszę się przestawić http://tablica.pl/oferta/opel-sintra-atrakcyjny-wyglad-CID5-ID3c3il.html#4264e98a9b ... oczywiście moja wrodzona głupota (poza latami spędzonymi na uczelniach) daje znowu znać o sobie i właśnie oto ten model z drugiego końca Polski (czytaj Białystok - Nowy Targ) mi się spodobał . Jak powszechnie wiadomo, nie wiem czy akurat u Was w regionie, ale mam sentyment po swoim B4 na niepowtarzalny wygląd swojego wozidła , także jeżeli ktokolwiek ma chwilę czasu i mnie odbierze... kawa na początek i czteropaczek na pożegnanie .... chodzi mi bardziej o to żeby sprzedający po mnie nie przyjechał na dworzec na ciepłym silniku, a takową deklarację złożył ... chyba wiadomo o co chodzi Wszelkie info o dostępności poproszę na PW
  6. kolego sympatyczny ..... masz akurat w tym temacie bardzo maluczko do powiedzenia po pierwsze, że jesteś pierwszy raz, a zlot był już 8-smy, po drugie ... nie znałeś warunków na poprzednich zlotach które były organizowane w innych różnych miejscach i gdzie jedynie toilety dla zlotowiczek były czasami, aczkolwiek problemem. Co do reszty zlotów ... zawszę, ale to zawszę coś się zdarzyło ... albo to J@cek wpada (nie wchodzi) z drzwiami hihi i budzi całe piętro, albo ktoś ROTĘ w ekipie 20-sto osobowej śpiewa o 5 rano domek obok dla przeczyszczenia gardła bo już wódeczka nie przechodzi przez gardziołko , nie wspominając o pewnej cipce która to odwiedziła ostatni zlot i narobiła niektórym zamieszania z samego rańca (adams twierdził że to lód czekoladowy hihih i chciał łykać) no comment .... to żółtodziub i stażysta ... no ale wracając do meritum sprawy kolego penmar ..... ja z Białegostoku zawsze mam minimum 400-500 kilosa do przejechania na zlot... nie byłem tylko na pierwszym (wtedy jeszcze paszteta nie posiadałem), i teraz mnie nie było (bo pasztet już na to nie pozwolił) ;( pozdrawiam i życzę uśmiechu na dalszy tydzień pracy
  7. czyli praktycznie seryjnym Passkiem B4 1Z 195KM na glebie nie ma co się wybierać?
  8. FUCK ME !! 750 kilo w stronę ... to chyba trzeba gdzieś po drodze na nocleg sie zatrzymać
  9. no qwa ja nie wiem jakie Wy c***niowe Passaty pokupowaliście, ale mój pali 4,5/100 i wszędzie dojadę :haha
  10. no dawać dawać gałgany ... komu innemu mam niby rozdać w gardła te dwie 200-stu litrowe beczki borygo co choduję w piwnicy? :haha
  11. jakbyś jeszcze cokolwiek pamiętał z tych spotkań
  12. Adamsowa padaka - jedyna 80-cio konna VR6 na forum :haha
  13. nie chrzanię Jędrek tylko moim zdaniem osoby które robią to co roku mają już wprawę i już na samym początku wyłapują i eliminują błędy których uczą się nowi organizatorzy ... chyba proste ? nawet samo doświadczenie w organizacji daje możliwości robienia zlotu corocznie gdzieś indziej nawet ze względu na dogadanie się z właścicielami ośrodka co do szczegółów już na samym początku ... ufff
  14. inne miejsca i inni chętni już byli i serdecznie im dziękujemy, nawet na tace nie dali za pogodę .... wspomnienia i wrażenia uczestników można poczytać w innym poście ....
  15. to Ty byłeś na którymkolwiek zlocie ? blopików nikt nie doznał chyba że Mieszek
  16. witam Panie z Dolnośląskich kopalni widzę jednak że pomimo zapowiedzi nikt się nie pojawił, a szkoda .... imprezka była mega, bateryjki naładowane pozdr
  17. w niedzielę wracam gdzieś tam po południu jak chochliki z głowy wyparują
  18. no tooo jeżeli ktoś na te 40% ma chęci wpaść to w sobotę zapraszamy.... będzie muza, hulanki, swawola i 2 domki
  19. no robaczki wujek niem zawita jutro do Ośrodka wczasowego "Glinianki" w Pęgowie ... to podobno gdzieś koło waszej wiochy zwanej Wrockiem pod jakimiś domkami przez weekendzik będę prowadził kulturalny melanż ..... może ktoś zawita po drodze? o opiekunie nic nie będę pisał bo to podstawa przywitać forumowicza we własnych włościach
  20. emate gdzieś się zgubiłeś po drodze z tą Colą
  21. po prostu w piątek przepiłeś te konie przy stoliku :haha
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności