przemo222
-
Liczba zawartości
10 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O przemo222
- Urodziny 02/17/1980
Informacje osobiste
-
Imię
Przemysław
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Warszawa
Samochód
-
Generacja
B5
-
Silnik
B5(3B) 1.6 101KM (AHL)
-
Rok produkcji
2005
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
A co myślicie o oponach bieżnikowych takich http://goldgum.pl/ ? Warto zainwestować pieniądze? Czy może kupić opony używane?
-
Szarpanie-drganie przy ruszaniu raz na jakis czas.
przemo222 odpowiedział raver32 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Wydaje mi się, że tarcza sprzęgłowa może częściowo się rozpadła albo sprężynki amortyzujące szarpnięcia straciły swoją początkową sztywność. -
Nie działają spryskiwacze, nie leci płyn
przemo222 odpowiedział fanbmw → na temat → Elektryka, oświetlenie
A może po prostu zapchały się dysze? -
Wypolerowałem i wywoskowałem auto
-
Lepiej w ogóle nie obniżać Polskie drogi nie są do tego przystosowane
-
a co myslicie o ceramicznych klockach hamulcowych? Podobno są trwalsze w przeciwieństwie do standardowych klocków, które kiedy się rozgrzej tracą skuteczność.
-
Chętnie też bm dołączył w takim razie oczekuje na listopad Mam nadzieje, że nic mi nie wypadanie.
-
Jakie radio do passata b6
przemo222 odpowiedział Baniadmx → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
ZENEC ZE NC-2010 jest super! -
problem z intercoolerem - rozerwanie chłodnicy
przemo222 odpowiedział Wojtas96 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
intercooler nie jest czasem zasłonięty, zapchany? -
Autonomiczne samochody i moralne wybory
przemo222 odpowiedział jedrus → na temat → Dyskusje o motoryzacji
Myślę, ze nasz pokolenie tego nie doczeka -
Oczyściłem z liści Przez weekend auto stało pod drzewami i dziś pokryte było dywanem liści Wymieniłam również termostat. Zima idzie, trzeba dbać o ogrzewanie
-
Lusterko elektrochromatyczne (problem)
przemo222 odpowiedział Jedrek :) → na temat → Nadwozie i wnętrze
Czyli to nowe lusterko? Powinno sie ściemniać, tylko w okreslonych sytuacjach, a nie na stałe. Pewnie nie masz gwarancji? -
Wszystko co wiecie na temat 2.8 V6 4motion
przemo222 odpowiedział gino9 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Moim zdaniem strumiennice nie dają takiego efektów jak tłumik. Zdecydowanie postawiłby na to drugie.
