Jump to content

Dean

 • Content Count

  714
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Everything posted by Dean

 1. Mam ten sam problem. Oryginalna karta SD, mapy wybrane do odpowiedniego modelu radia i się nie mieszczą. Takie rzeczy tylko w VW.... Tak, ale pokrycie polski jest z *, czyli niepełne. Tylko w głównej paczce Polska jest kompletna.
 2. 1. Polecam do tego Automate. Opisywałem to w pierwszym poście. 2. Ustawienia wyjścia dźwięku możesz ustawić w Yanosiku. Tak, MirrorLink odchodzi do lamusa. Nikt tego nie aktualizuje i producenci wyłączają wsparcie.
 3. Tak dla przypomnienia, na iOS 13.5 można zrobić Jailbreak. A dzięki JB macie możliwość zainstalować dodatek CarBridge, który pozwala wyświetlić i sterować iPhone'em z poziomu ekranu nawigacji. Możecie więc uruchomić inne aplikacje, które nie obsługują oficjalnie CarPlay. Radziłbym się śpieszyć, wczoraj Apple wydało już aktualizację iOS 13.5.1, który łata luki uniemożliwiające zrobienie JB. Za jakiś tydzień instalacja iOS 13.5 nie będzie już możliwa i tym samym instalacja JB także.
 4. Zawsze należy szukać rozwiązania na XDA ponieważ społeczność jest większa oraz ściśle związana z tematyką. Poza tym to tam pomocy udzielają twórcy używanych dodatków Jeśli ktoś tutaj nie potrafi Ci pomóc, to po prostu nic nie pisze.
 5. Dzięki za zdanie relacji :) Dlatego wciąż się waham i chyba jeszcze się wstrzymam.
 6. Większych nowości nie widzę. W oczy rzuca się animowana zielona belka nawigacyjna w Google Maps. Teraz animuje się jak w mapach Apple. Czekam na Google Maps w Dashboard Tu więcej opisane https://www.carplaylife.com/news/whats-new-in-apple-ios-13-4-beta-1-for-apple-carplay/
 7. Zdjęcie, które udostępniłem wraz z postem pokazuje Dashboard, czyli nowy ekran w CarPlay w iOS 13. Teraz wyświetla się tam jedynie mapa Apple. Od iOS 13.4 się to zmieni i zintegruje się z tym ekranem Google Maps, Waze i inne. Zapewne ostatnio używana nawigacja będzie mogła tam wyświetlić swoje skróty aby np jednym kliknięciem uruchomić nawigację do pracy.
 8. W najnowszej becie iOS 13.4 nawigacje firm trzecich będą mogły integrować się z Dashboard w CarPlay. W końcu
 9. W moim albumie też są zdjęcia dotyczącego tego kabelka
 10. @Devias21 masz dokładnie ten sam produkt jak w linku co podałem? Tez mnie kusi
 11. Jeśli telefon fabrycznie nie wspiera MirrorLink to nie będzie działać. Poprzez Android Auto i dodatek AA Mirror tylko z „rootem” w telefonie.
 12. Przybliżanie map działa w Android Auto. Mirror Link to tylko przerzucenie obrazu, więc pozostaje tylko obsługa dotykowa ekranu.
 13. @Macmaciek polecam https://car-tronic.pl/inbay-ladowarka-indukcyjna-volkswagen-passat-b8-2014-p10247
 14. Przywołam @wagen do tablicy Czy możliwa jest aktualizacja Discovery Pro z 2015r aby był pełny App Connect a nie tylko Mirror Link? Wiadomo, że za jego aktywację trzeba osobno zapłacić.
 15. W Google Maps na CarPlay działa po polsku asystent głosowy. Można więc normalnie podać adres czy też firmę, do której planujemy jechać. Ogólnie wiadomo, że Siri nie ma po polsku, ale dla większości to nie problem. Od niedawna można prosić Siri, aby włączyła nam dany utwór czy artystę poprzez Spotify. Jak dla mnie jakość działania na duży plus. Siri może się kiedyś doczekamy, jak już samochody będą latać Kod aktywacyjny AppConnect kosztuje ok 1200 zł + pewnie jakaś robocizna. Zagadaj do @wagen lub @Eldar o aktywację.
 16. Warto też dodać, że są aplikacje gdzie można słuchać radia online poprzez CarPlay. Jest to o tyle lepsze, bo stacji jest dużo dużo więcej, także polskich
 17. @saper_wroc Działa za każdym razem? Na Google Maps też, czy tylko Waze?
 18. Jak widać mam swój rozum i ograniczone zaufanie do tego typu programów i instalacji profili z niezaufanego źródła Zadałem pytanie na Reddit, ktoś tam potwierdza że potrzebny jest JB. Czyli du*a. https://www.reddit.com/r/CarPlay/comments/dky3w9/wheelpal_app_for_carplay_to_unlock_youtube_etc/
 19. Opisują tę aplikację jako działającą bez jailbreak. Instaluje się profil developerski wraz z apką. Nie testowałem, ale chętnie dowiem się jak ktoś sprawdzi.
 20. Ja od zawsze Android Auto modyfikuję tym i działa: AAuto App Enabler https://androidfilehost.com/?fid=1322778262904028904 CarStream także nie używam, słabo to jest zrobione.
 21. Już nic mnie zdziwi w Android Auto Na jakiś czas przesiadam się z powrotem na CarPlay, Google tylko psuje...
 22. Tak, czerwone tło zegara oznacza aktywny mikrofon. W tym przypadku aktywowało się bo robiłem tym telefonem zdjęcie. A jeśli funkcja Live Photos jest aktywna to i nagrywa krótkie video z dźwiękiem
×
×
 • Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy