dawid_1987
-
Liczba zawartości
18 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O dawid_1987
- Urodziny 11/15/1987
Informacje osobiste
-
Imię
Dawid
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Mielec
Samochód
-
Silnik
B5(3BG) 1.9TDI-PD 131KM (AVF)
-
Rok produkcji
2000
-
tak czytam i czytam i jestem ciekawy czy ktos w mojej sprawie pomoże juz w sezonie letnim zauważyłem że przy pełnym skręcie w prawa strone (tylko w prawo) autem aż buja na boki. Wsiadł kolega za stery chciałem zauważy jak to wygląda z zewnatrz no i tak patrze na lewe koło przy pełnym skręcie koło sie toczy ale przeskakuje trąc opone o asfalt. Wkur,, mnie juz to stukanie wiec mechanik polecił wymianę przegubu .. nic nie pomogło. Zrobic zbierznosc i pełną geometrie - nie pomogło No i tym sposobem musze wymienic opony bo juz są tak starte ( lewa opona juz bez bieżnika ). Kolejny mechanik twierdzi ze tulejki na wachaczu górnym są juz popekane i strasznie miękkie. no i tu moje pytanie czy to aby napewno mogą byc te tulejki ?? chce cos z tym zrobic przed kupnem nowych opon
-
witam koledzy mam podobny problem co kolega misze powyżej mianowicie po zamknieciu drzwi z pilota centralny zamek ładnie sie zamyka a od pewnego czasu zauważyłem np. po paru godzinach lub całej nocy (trudno okreslic ) podchodze do auta a tu centralka pootwierana z szybami nie ma problemu. czego moze byc wina samemu da sie to sprawdzic czy lepiej podjechac do jakiegos elektryka?
-
Oznaczenia skrzyń biegów 3B i 3BG
dawid_1987 odpowiedział JurekW → na temat → Silnik, skrzynia biegów
da sie jakos tak organoleptycznie zobaczyc bez rozbierania skrzyni co moze byc powodem? -
Oznaczenia skrzyń biegów 3B i 3BG
dawid_1987 odpowiedział JurekW → na temat → Silnik, skrzynia biegów
tak dokladnie jak proboje troche silniej je wrzucic skrzynia az zgrzyta -
Oznaczenia skrzyń biegów 3B i 3BG
dawid_1987 odpowiedział JurekW → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Panowie mam pytanie co sie może dziac z moja skrzynia mianowicie od pewnego czasu nie chcą wskakiwac mi żadne biegi. Zdarza sie to coraz cześciej i sie nasila. Przy próbie wrzucenia słychac i czuc delikatne drgania na skrzyni. W czasie jazdy nie ma problemu ze zmiana ale jak sie zatrzymam i probje startowac to ani 1 ani wsteczny nie daja rady. Z mniejszym oporem wskakuje 3 lub 4. co to moze byc ? Dzieki za wszelka pomoc -
po dzownie pewnie tak ale napewno nie duzym bo wszystkie szyby oryginalne nawet przednia. zupelnie nie mam pojecia gdzie moze byc powód tego targania kolo wrócilo na swoje miejsce a i tak dalej stuka
-
Chciałbym opisac dzisiaj swój problem bo równiez nie mam zamiaru wymieniac pół auta zanim dojde do przyczyne. Od pewnego czasu zauwazyłem ze przy pełnym skręcie w prawo (np. zawracanie, skręcanie w miejscu lub skręt na skrzyżowaniu ) targa tak autem ze az mną buja w środku. Problem jest tylko i wyłącznie przy skręcie w prawo. Wygląda to tak jak by koło od strony kierowcy nie nadążało za drugim i chciało by nadrabiac po chwili (Nigdzie koło nie obciera) . Wymieniłem przegub nic nie pomogło. Zrobiłem geometrie ze zbierznością Pojechałem do mechanika powiedzial ze mam koło od strony kierowcy cofniete o 2 cm. Przespawali mocowanie wachacza tak aby cofnął sie o te 2 cm no i pomogło...na 2 dni... Znowu pojechałem i mowi ze może to byc wina tulejek na wachaczu . Może ktos miał podobny problem prosze o POMOC !
-
Elektronika-Takich cudów jeszcze nie było!!!
dawid_1987 odpowiedział piotrmag1 → na temat → Elektryka, oświetlenie
witam mam pytanko zalałem zbiornik od spryskiwaczy płynem bo juz denerwowała mnie wiecznie swiecąca lampka po około 2 tygodniach czasu spryskiwacz przestał dzialac. ( cała reszta działa) gdzie szukac błedu? -
dzieki wielkie za rady dzisiaj sie zabieram
-
witam. Mam pytanie czy moze ktos wymienial gumki na tłoku który dociska klocek hamulcowy z tyłu? w sklepie powiedziano mi ze w komplecie na jedno koło sa dwie gumy jedna na zewnatrz tłoka druga do srodka no i pytanie jak załozyc ta do srodka? cały tlok trzeba wykrecic i gdzies tam bedzie?
-
własnie wrocilem od emchanika identyczny problem... pulsacyjne hamowanie i hamulec jak kamień. Odłączył wąż prowadzący od pompy podcisnienia przykłada palec a cisnieni prawie nie ma. Mowi jedz zapytaj w sklepie o pompe podcisnienia a tu pan w sklpeie mowi " musze pana zasmucic zamiennikow nie ma a nowa kosztuje 970zł ... :/ ide sie najeb...c
-
Jak sprawdzić czy działa Turbosprężarka
dawid_1987 odpowiedział dszyszko → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
czyli wżucic go na wysokie obroty na kazdym biegu ? -
Jak sprawdzić czy działa Turbosprężarka
dawid_1987 odpowiedział dszyszko → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
podpiołes go pod Vaga i Vagiem tez bład usunąłeś czy na obwodnicy problem zniknął ? -
Jak sprawdzić czy działa Turbosprężarka
dawid_1987 odpowiedział dszyszko → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
no i mnie dopadł problem z turbina . Pewnego słonecznego dnia odpadliłem paska i jak bym jechał polonezem (bez obrazy dla polonezów sma miałem). Jest 130 KM i jak przekracza 2 tys obrotów nie da sie nie zauwazyc pracy turbiny.. a tu kupa.. 3 tys obrotów i nic zgasiłem go, po około 2 godz odpalam turbina pracuje wszystko ok. Mineły dwa tygodnie Dwa dni temu ten sam problem z taka róznicą ze turbina juz sie ani razu nie właczyla a paliwo wcina jak zawsze. Czy to jest juz pewne że musze zainwestowac w nową albo regeneracja? Moze byc jakis inny problem ? -
ok wróce to popatrze dzieki
