koledzy mam problem z wodą w aucie przyczyna zlokalizowana oczywiście odpływy i liście ale teraz moim problemem jest wyciągniecie fotela kierowcy tz nie mode pozbyć sie zabezpieczenia przy końcu suwnicy nie wiem czy jest wykręcana czy wbijana główka okrągła co z tym zrobić??
---------- Post added at 11:27 ---------- Previous post was at 10:55 ----------
już sobie poradziłem dwie nakrętki na dole i fotel do tyłu i po problemie