-
Liczba zawartości
433 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez M4R71N
-
Kontrolka świec żarowych nie zapala się
M4R71N odpowiedział byry007 → na temat → Elektryka, oświetlenie
a co ja mam zrobic jak kontrolka wcale mi sie nie zapala? -
witam. Ja mam problem ogolny z lusterkami... nie grzeja zadne, niby powinny byc skladane elektrycznie jednak tego tez brak, a na dodatek odchylajac joystik w prawo (patrzac od pasazera prostopadle na drzwi) to jedzie mi lustro w dol, jak w dol to w prawo, lewy i gora sa ok. Mozliwe ze powalone jest tam wszystko z kablami?
-
lewarek skrzyni biegów przesuwa się przy dodawaniu gazu
M4R71N odpowiedział yaneck → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
u mnie jest tak samo tylko ze tutaj odczuwalne akurat jest przesuwanie przy 5 biegu -
Kontrolka świec żarowych nie zapala się
M4R71N odpowiedział byry007 → na temat → Elektryka, oświetlenie
a ja mam problem inny u mnie kontrolka wcale sie nie zapala auto odpala normalnie, na mrozach jakby slabiej ale od razu. mozliwe ze tylko przepalila sie zarowka od kontrolki czy cos innego sie dzieje? -
kurde to troche zabawy bedzie z tym no to on tak ma ze w ruchu dziala a w miejscu nie? dziwne
-
juz wysylam dzieki dostalem juz jednak masz moze wersje spolszczona bo po niemcowemu nie rozmawiam i niebardzo moge sie tam odnalezc
-
Witam. dolaczam sie do prosby. Chcialbym wiedziec ktory kabelek jest od czego i gdzie szukac mam przyczyn
-
Witam. Moj problem jest troche nietypowy... nie dziala mi oswietlenie wnetrza (gorna lampka) przy otwarciu drzwi przednich kierowcy, przy reszcie drzwi i bagazniku wszystko jest ok. Zauwazylem jednak ze gdy samochod jest w ruchu (jedzie) to jak otworze drzwi kierowcy to lampka normalnie zapala sie tak jakby wszystko bylo ok. Wyciagnelem modul i w puszcze jest pare kropelek wilgoci jednak kable wygladaja ok. Wina moze byc mikrostyk czy cos innego?
-
wskaźniki paliwa i temperatury przestały działać
M4R71N odpowiedział automobilklub → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Witam. Jestem tu nowy dlatego pytam sie tu i tam tak samo kupilem uzywanego passata i bez usterek sie nie obchodzi... u mnie wskazniki dzialaja ok, tylko wskaznik paliwa stoi ciagle w okolicach polowy... czasami przesunie sie w jedna a czasami w druga strone troche jednak ciagle w podobnym polozeniu... dodam ze jezeli wylacze silnik wszystkie wskazowki opadaja tak jak powinny to robic -
ostatnio probowal znajomy sie podlaczyc, niby wszystko ok a jednak nie bylo komunikacji druga sprawa to czemu kontrolka od swiec wcale mi sie nie zapala? moze byc cos skopane czy np przepalila sie zarowka w liczniku?
-
Witam. Mam tak samo problem z tym napisem tylko ze u mnie np swiece wcale sie nie pala... moze to miec z tym cos wspolnego? macie moze pomysly zeby cos poradzic?
-
mam taki sam problem z klamka tylko jak odciagnelem uszczelke to mam niby srube mocujaca ale otwor (niby gdzie powinien byc torx) jest okragly macie jakis pomysl?
