Skocz do zawartości

M4R71N

  • Liczba zawartości

    433
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez M4R71N

  1. a co ja mam zrobic jak kontrolka wcale mi sie nie zapala?
  2. witam. Ja mam problem ogolny z lusterkami... nie grzeja zadne, niby powinny byc skladane elektrycznie jednak tego tez brak, a na dodatek odchylajac joystik w prawo (patrzac od pasazera prostopadle na drzwi) to jedzie mi lustro w dol, jak w dol to w prawo, lewy i gora sa ok. Mozliwe ze powalone jest tam wszystko z kablami?
  3. u mnie jest tak samo tylko ze tutaj odczuwalne akurat jest przesuwanie przy 5 biegu
  4. a ja mam problem inny u mnie kontrolka wcale sie nie zapala auto odpala normalnie, na mrozach jakby slabiej ale od razu. mozliwe ze tylko przepalila sie zarowka od kontrolki czy cos innego sie dzieje?
  5. kurde to troche zabawy bedzie z tym no to on tak ma ze w ruchu dziala a w miejscu nie? dziwne
  6. juz wysylam dzieki dostalem juz jednak masz moze wersje spolszczona bo po niemcowemu nie rozmawiam i niebardzo moge sie tam odnalezc
  7. Witam. dolaczam sie do prosby. Chcialbym wiedziec ktory kabelek jest od czego i gdzie szukac mam przyczyn
  8. Witam. Moj problem jest troche nietypowy... nie dziala mi oswietlenie wnetrza (gorna lampka) przy otwarciu drzwi przednich kierowcy, przy reszcie drzwi i bagazniku wszystko jest ok. Zauwazylem jednak ze gdy samochod jest w ruchu (jedzie) to jak otworze drzwi kierowcy to lampka normalnie zapala sie tak jakby wszystko bylo ok. Wyciagnelem modul i w puszcze jest pare kropelek wilgoci jednak kable wygladaja ok. Wina moze byc mikrostyk czy cos innego?
  9. Witam. Jestem tu nowy dlatego pytam sie tu i tam tak samo kupilem uzywanego passata i bez usterek sie nie obchodzi... u mnie wskazniki dzialaja ok, tylko wskaznik paliwa stoi ciagle w okolicach polowy... czasami przesunie sie w jedna a czasami w druga strone troche jednak ciagle w podobnym polozeniu... dodam ze jezeli wylacze silnik wszystkie wskazowki opadaja tak jak powinny to robic
  10. ostatnio probowal znajomy sie podlaczyc, niby wszystko ok a jednak nie bylo komunikacji druga sprawa to czemu kontrolka od swiec wcale mi sie nie zapala? moze byc cos skopane czy np przepalila sie zarowka w liczniku?
  11. Witam. Mam tak samo problem z tym napisem tylko ze u mnie np swiece wcale sie nie pala... moze to miec z tym cos wspolnego? macie moze pomysly zeby cos poradzic?
  12. mam taki sam problem z klamka tylko jak odciagnelem uszczelke to mam niby srube mocujaca ale otwor (niby gdzie powinien byc torx) jest okragly macie jakis pomysl?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności