Skocz do zawartości

HARNAS1505733181

  • Liczba zawartości

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez HARNAS1505733181

  1. Podpinając się pod temat, mam podobny problem do opisywanego przez kolegów, i jestem bezradny, napiszcie proszę jak u was zakończyło się z tym dziwnym dźwiękiem słyszanym w kabinie od 1000 obrotów, u minie po przyłożeniu patyka ewidentnie słychać było to coś z napinacza, kpl. INA, po zmianie napinacza na kolejny nowy napinacz, dźwięk taki sam, do tego na najmniejszej rolce pojawiają się dziwne zabrudzenia tak jakby coś "kapaoło" na nią co jest nie możliwe, zdjęcie oblepionej rolki poniżej. Dodam że zmiana paska na deico też nic nie zmieniła.. GOLF 6 2.0 TDI 140 KM silnik CBAB.
  2. to może i ja podepnę się pod temat ( PASSAT VARIANT z 2006r, 20TDI) , nie mogę znaleźć u siebie bezpiecznika sterowania fotela a ten niestety umarł w dolnym położeniu i nie da się go nawet wykręcić, czy może ktoś miał podobny problem i wie gdzie jest bezpiecznik od fotela ewentualnie jak go wykręcić - dostać się do instalacji od spodu aby ją posprawdzać ??
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności