Podpinając się pod temat, mam podobny problem do opisywanego przez kolegów, i jestem bezradny, napiszcie proszę jak u was zakończyło się z tym dziwnym dźwiękiem słyszanym w kabinie od 1000 obrotów, u minie po przyłożeniu patyka ewidentnie słychać było to coś z napinacza, kpl. INA, po zmianie napinacza na kolejny nowy napinacz, dźwięk taki sam, do tego na najmniejszej rolce pojawiają się dziwne zabrudzenia tak jakby coś "kapaoło" na nią co jest nie możliwe, zdjęcie oblepionej rolki poniżej.
Dodam że zmiana paska na deico też nic nie zmieniła..
GOLF 6 2.0 TDI 140 KM silnik CBAB.