Witam. Może jest ktoś w stanie mi pomóc. Mam problem z Haldexem przynajmniej tak stwierdzono w aso. Czasami przy przyśpieszaniu odczuwam delikatne drgania gorzej jest kiedy odpuszczę gaz auto zaczyna drżeć jak bym jechał po kamieniach. po dłuższej jeździe czyli przejechaniu około 70 km problem znikał, ale gdy tylko auto wystygło problem wracał. Wymieniłem więc olej i pompę ciśnienia. Zmiana jest taka że wcześniej cały czas szarpało dopóki samochód się nie rozgrzał teraz np. odpale zimne auto przejadę 10km cały czas szarpie zatrzymam samochód zgaszę auto odpalam nie szarpie. Rano odpalam zimny jadę niby jest ok przejade jakieś 6 do 10 km zaczyna szarpie. Może miał ktos podobny problem lub się na tym zna