Skocz do zawartości

jacek10

  • Liczba zawartości

    5
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O jacek10

  • Urodziny 02/25/1992

Informacje osobiste

  • Imię
    Mateusz
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Radom

Samochód

  • Silnik
    CC 2.0 TDI 177KM DSG 4x4
  • Rok produkcji
    2011
  1. Witam. Jadac autem zaswiecila mi sie kontrolka cisnienia opon zatrzymalem sie na stacji dopompowalem powietrze kontrolka nadal sie swieci? Dodam ze niedawno wymienialem kola i nie posiadam czujnika cisnien wewnatrz opon. Ktos wie co z tym zrobic?
  2. Jak zablokować zawieszenie DCC ? Chcę wymienić koła i muszę podnieść auto do gory, wiem ze bez blokady sie nie odbędzi. Volkswagen passat cc 4motion 2,0 tdi.
  3. Dzis zadzwonie do serwisu i powiem im to zeby sprawdzili, samochod stoi już tam 5 dzien i nie potrafia dojsc co mu jest...
  4. Witam. Może jest ktoś w stanie mi pomóc. Mam problem z Haldexem przynajmniej tak stwierdzono w aso. Czasami przy przyśpieszaniu odczuwam delikatne drgania gorzej jest kiedy odpuszczę gaz auto zaczyna drżeć jak bym jechał po kamieniach. po dłuższej jeździe czyli przejechaniu około 70 km problem znikał, ale gdy tylko auto wystygło problem wracał. Wymieniłem więc olej i pompę ciśnienia. Zmiana jest taka że wcześniej cały czas szarpało dopóki samochód się nie rozgrzał teraz np. odpale zimne auto przejadę 10km cały czas szarpie zatrzymam samochód zgaszę auto odpalam nie szarpie. Rano odpalam zimny jadę niby jest ok przejade jakieś 6 do 10 km zaczyna szarpie. Może miał ktos podobny problem lub się na tym zna
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności