Skocz do zawartości

skifhliz

  • Liczba zawartości

    6
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O skifhliz

  • Urodziny 06/25/1986

Informacje osobiste

  • Imię
    Bartek
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Warszawa

Samochód

  • Generacja
    B6
  • Silnik
    B6 1.9 TDI-PD 105KM(BKC)
  • Rok produkcji
    2006
  1. Dzięki wielkie. Kupione i zainstalowane. Pozdrawiam
  2. Witam. Mam pytanie jak nazywa sie ta rura. Dziura sie na niej zrobila, syczy, kopci i spadek mocy.
  3. Jednak to ta część ktorej nr podałem w pytaniu. Cena w VW na Radzyminskiej to 22 zł.
  4. Witam, wczoraj po zdjęciu koła odkryłem taki o to kwiatek. Patrzyłem etke i wydaje mi się z rysunku, że jest to 1K0512297D. Ale jak patrzylem grafiki to ni w ząb nie przypomina tej części. Pozdrawiam
  5. Ja kleilem cyjanowoakrylowym klejem. Wklad sie trzyma i dziala podgrzewanie, jak by nic nie bylo przy tym robione.
  6. skifhliz

    Liczymy do MILIONA!

    - - - - - aktualizacja - - - - -
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności