Skocz do zawartości

kacel5

  • Liczba zawartości

    13
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O kacel5

  • Urodziny 10/11/1975

Informacje osobiste

  • Imię
    Piotr
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    lublin

Samochód

  • Silnik
    B3 2.0 136KM (9A)
  • Rok produkcji
    1993
  1. kacel5

    Alkoholowy Kącik Passata

    Perła chmielowa nasza królowa :dobrzewasze zdrówko :kciuki
  2. :dobrzeJeszcze się nie rozliczałem tak więc będę mógł pomóc :kumple
  3. Sory to może to :http://www.youtube.com/watch?v=OwkQ2Ogy6ec
  4. Witam was z przykroscią piszę to ale od pewnego czasu, jestem posiadaczem Audi i dlatego tak długo się nie udzielałem na forum,ale VAG toVAG chyba nie macie mi tego za złe, ale będę do was zaglądał, po długich poszukiwaniach paska , wiecie że dobrego paska ciężko znalezc , kupiłem B 4 kombi ABK, i jestem zadowolony tylko mocy brak, jak by ktoś z was się nudził 6 lutego to zapraszam:http://www.lkaudi.cal.pl/lkaudi/images/stories/v%20urodziny_2.jpg
  5. Nie nie tylko termin był na pazdziernik to myślałem ,że jeszcze uda się do skansenu na spota wpaśc , ale żona się od kilku dni zle czuje i jest teraz w szpitalu, i muszę teraz siedziec w szpitalu Jestem za ale natura rządzi się swoimi prawami i niewiem czy do spota zdąży
  6. Witam ja odpadam , na dniach spodziewam się potomka:)
  7. Witam koledzy mam pytanie czy ktoś z was zna może kogoś z Lubelskiego klubu audi, a głównie chodzi mi o kontakt z kolegą o pseudo KOCZOT, wystawił swoje audi do sprzedaży w komisie, w KRAŚNIKU jestem zainteresowany
  8. Siema robisz tak samo jak z wersją z przyciskiem econ tylko że u siebie wciskasz off jednoczesnie z czerwonym kwadracikiem trzymasz kilka sekund i jak masz błąd to ci wyskoczy ja mam taki sam climatronic co ty i u mnie to działa a potem robisz to samo i wyświetlacz wraca do normalnego trybu życzę powodzenia
  9. Siema Pablo1421 dobrze gada ja miałem to samo też przez skrzynkę bezbieczników mi się woda lała na początku tylko kapało a póżniej pięknego dnia po ulewie gdy chciałem wytrzepac dywanik mało zawału nie dostałem:eek: suszę gąbkę do dzisiaj (miną rok) i też była wina żle wklejonej szyby bo goscio od którego kupiłem paska sam wklejał szybę zwróc uwage jak jezdzisz czy szyba nie trzeszcz i czy piasek się nie pojawia od wewnąntrz i czy nie swiszczy przy dużych prędkosciach u mnie tak było z czasem coraz głosniej też zwlekałem aż się doczekałem małego jeziora pod dywanikiem tak więc nie zwlekaj szkoda auta u mnie koszt tej poprawki 160 +30uszczelka nara;)
  10. Ja miałem to samo nacągnołem pasek od klimy i pomoglo
  11. Witam ja bym stawiał na zapowietrzony układ hamulcowy bo z tego co piszesz to napewno dostało się dużo powietrza do układu trzeba dobrze odpowietrzyc ja miałem podobny przypadek i też myślałem że coś padło bo kilka razy odpowietrzałem i nic miałem już pojechac do warsztatu ale jeszcze raz spróbowaałem dłuższą chwile i się udało:D tak więc spróbuj jeszcze raz dobrze odpowietrzyc cały ! układ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności