-
Liczba zawartości
100 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez makaron11
-
Witam wszystkich forumowiczów. Mam problem ze swoim passatem b8, otóż od jakiegoś czasu zaczęły pojawiać się stuki, czasami na wolnych obrotach a czasami przy wciśniętym sprzęgle. Czy ktoś z forumowiczów miał podobny problem i mógłby podzielić się informacjami co było przyczyną?
-
ok dzieki za odpowiedz, co pokombinuje jutro pozdrawiam
-
z prawej strony nic nie ma, jedyne przyciski jakie są to od Auto Hold`a i ESP. Jest to wersja z USA może temu nie ma przycisku. Któryś z kolegów parę stron wcześniej też miał czujniki ale przycisku brak.
-
Witam, właśnie jestem po wymianie całych kół na zimowe stalowe. Do felg stalowych dokupiłem czujniki, rok temu było wszystko dobrze, nic się nie świeciło. Dzisiaj zmieniłem koła i zapaliła się kontrolka, że mało ciśnienia w oponie. W wulkanizacji napompowali wszystkie koła. Czy może być temu tak, że zamieniłem z przodu na tył. Może da się na nowo skalibrować system? tylko jak? niestety nie mam żadnego przycisku przy skrzyni biegów. Czujniki są w każdej feldze oddzielnie.
-
no ja niestety nie używam klimy- taki typ pracy, co kilka minut wysiadka z samochodu. Jezeli obieg działa normalnie to nie potrzeba klimy zeby szybko szyby odparowały. A obieg powinien sie zamykac wtedy kiedy włączę wsteczny bieg a teraz słysze prace silniczka i delikatne stukanie. Dzisiaj zabiore sie za wyjęcia schowka.
-
Witam. Mam problem z parowaniem szyb, w wilgotne dni na postoju szyby delikatnie parują a jak uruchomię silnik to w kilka sekund szyby są całkowicie zaparowane. Obstawiam, że jest to wina zaciętej klapki obiegu wewnętrznego, jak wcisnę przycisk żeby obieg zamknąć to słyszę pracę silniczka i takie delikatne stuki i nie ma różnicy w nawiewie. czy ktoś się orientuje gdzie jest owa klapka i jak można się do niej dostać. pozdrawiam
-
Proponuje podjechac do dobrego mechaniora który ogarnie sprawę, u mnie tez na poczatku chcieli robic update sterownika ale koles padł na pomysł zeby ryszyć tłoki 12V bez sterownika i wszystko ruszylo, sterownik podłączyl i wszystko działało jak należy, skalibrował, przyuczył grubość klocka i hula bez problemów do dzisiaj, a po wymianie klockow i tarcz tez z poziomu vcdsa nie chcialy tłoki drgnąć.
-
Coś mi się wydaje, że masz podobną usterkę do mojej. podczas wymiany klockow i tarcz rozladowal sie akumulator i nie dalo rady zacisnąć tłokow. jedynie co pomogło to dostanie się do sterownika, odłączenie go i tłoczki cofnąć prądem bez sterownika. Niestety dostanie się do tego sterownika nie należy do prostej czynności. Gdzieś na forum jest instrukcja jak dostać się do tego nieszczęsnego sterownika.
-
Witam, sterownik siedzi pod tunelem srodkowym. Musisz wymontowac caly tunel i dopiero ujzysz sterownik
-
ok, dzieki za pomoc, w wolnej chwili wyjmę panel i zobacze co w trawie piszczy
-
dokładnie tak, nie mam climatronica. Zaczyna delikatnie dmuchac cieplym jak nastawie pokretlo temperatury na 3/4 w strone cieplego. A jak nastawie na max gorace to wieje goracym jak powinno
-
Witam Wszystkich. Mam taki problem z ogrzewaniem, mam reczne sterowanie i jak nastawie na srodek to leci maksymalnie zimne powietrze, jak przekrece dopiero na 3/4 mocy to zaczyna wiac troche cieplym powietrzem, a jak na maksymalnie gorące to gorące. Czy moze byc przeczyna w pokretlach ? czy moze cos innego ? Pozdrawiam
-
Tak bezpieczniki byly sprawdzane. Usterka rozwiazana, trzeba bylo odlaczyc sterownik, i napieciem bez sterownika ruszyc tloki, sterownik nie dal rady ruszyc bo prawdopodobnie byly za mocno wcisniete tloki. Po podlaczeniu sterownika wszystko dziala jak nalezy
-
Witam, mam sporawy problem z hamulcem recznym. Pojechalem na wymiane klockow i tarcz do warsztatu, koles cofnal tloczki kompem ale nie cofnely sie na tyle by moc wymienic klocki wiec cofna jakims kluczem specjalnym, po zalozeniu klockow i tarcz przyszedl moment na zamkniecie tloczkow komputerem i tu pojawil sie problem, silniczki nie reaguja na nic, ani na test poprawnosci w vagu ani na kalibracje ani na nic, pali sie non stop kontrolka Break i przekreslone P, gong non stop dzwoni, mechanik sprawdzil prad czy dochodzi do silniczkow i niestety nie dochodzi, byla odlaczona klema od aku i niestety to samo. Moze ma ktos jakies propozycje co moglo sie stac ? P.S przepraszam ale nie mam jezyka polskiego na klawiaturze wiec bez polskich znakow pisze Pozdrawiam
-
TFSI wymiana cewek za free w ASO
makaron11 odpowiedział romeo9999 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Potwierdzam, paski z USA tez sa objete akcja serwisowa wymiany cewek, osobiscie to przychodzilem -
TFSI wymiana cewek za free w ASO
makaron11 odpowiedział romeo9999 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Numery akcji: 24K602 24M503 28F308 Niestety w ksiazce nie ma wyjasnionego ktora akcja czego dotyczy, a u sluge wykonywalo Sienko i syn bardzo profesjonalne podejscie do klienta, mila obsluga itp. W czasie gdy robili mi auto ja w tym czasie testowalem Nowego paska -
TFSI wymiana cewek za free w ASO
makaron11 odpowiedział romeo9999 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Witam, gdyby kogos interesowalo to paski z usa tez ta akcja obejmuje, u mnie wymienili cewki, chcieli wymienic sterownik silnika ale byl najnowszy i wymienili czujnik cisnienia paliwa czy cos takiego. Gdyby ktos chcial to moge podac numery tych trzech akcji ktore dotycza aut z usa. pozdrawiam -
Drugi komplet czujników ciśnienia
makaron11 odpowiedział makaron11 → na temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
Dzieki kolego za odpowiedz, tak też myślałem, ze takie moze byc podobnie jak w innych autach -
Drugi komplet czujników ciśnienia
makaron11 odpowiedział makaron11 → na temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
No niestety ale chyba trzeba zacząć używać tych przeglądarek żeby dostać jakąkolwiek sensowną odpowiedź na postawione pytanie... Wszyscy na forum zgrywają znawców języka polskiego bo używają tychże przeglądarek ze słownikami... a przy spotkaniu w żywe oczy sadzą pięknymi przecinkami na K i bliskoznaczne słowa. Teraz kolego tmstp czekajmy na pocisk z ich strony ;D -
Drugi komplet czujników ciśnienia
makaron11 odpowiedział makaron11 → na temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
telefon potrafi pisać tamte wyrazy, ale przy szybszym pisaniu może się nie wcisnąć jakaś literka. w telefonie jest słownik ale angielski. Niestety ale chyba będę zmuszony do pisania na tym forum z komputera normalnego, bo nie idzie się doczekać sensownej odpowiedzi na postawione pytania, tylko pouczenia z J.polskiego -
Drugi komplet czujników ciśnienia
makaron11 odpowiedział makaron11 → na temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
kolega wyżej nie napisał, że nie zrozumiał o co chodzi w zdaniu, lecz przeciwnie, doskonale wiedział o co kaman, nawet wiedział o jakie słowo chodzi, wiec mówienie, że nie zrozumiał o co chodzi w poście jest nie na miejscu. Skoro zwraca się uwagę za literówki, to może zacząć tak każdemu zwracać bo autor który jako pierwszy odpowiedział na temat tez zrobił literówkę... A co co polskich znaków to nie w każdym urządzeniu są takie. Gdy się nie chce iść do komputera, korzystam chociażby z telefonu w którym niestety nie ma polskich znaków. -
Drugi komplet czujników ciśnienia
makaron11 odpowiedział makaron11 → na temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
A ja myslalem ze to jest forum vw passat a nie poprawnej polszczyzny... Jedak sie mylilem -
Drugi komplet czujników ciśnienia
makaron11 odpowiedział makaron11 → na temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
OK dzieki za podanie częstotliwości. Co do za kupu to mam taki zamair na allegro kupić. Tylko jeszcze kwesia czy trzeba je jakoś kalibrować czy po prostu zamontowac i powinne działać. pozdrawiam -
Witam. Na lato w końcu postanowiłem kupić alusy, ale są one bez czujników ciśnienia, zaś w stalowych mam w każdym kole, I chciałbym dokupić drugi komplet czujników ciśnienia. I mam pytania, czy przy każdej zmianie opon będę musiał jechać i Vagiem jakoś na nowo kalibrować, czy są one Plug&Play. I czy może koś wie jakie częstotliwości powinne mieć 315MHZ czy 433MHZ ?
-
Felgi to DOTZ Freeride Peak, na aukcji koleś pisze, że dedykowane do VW i Audi, rozstaw będzie dobry bo 5x112, wiec podejzewam ze i średnica otworu na piastę będzie ok. Tylko jeszcze pytanie jak to będzie z czujnikami jezeli zostaną w stalowych.
