mam inne pytanie
wiem, że moja sprężarka klimy jest zatarta i gdy ją włączyć to bardzo piszczy i spada moc. Chodzi o to, że jak teraz chce odparować szyby klima idzie w tryb auto i dalej wiadomo. A gdy ściągnę pasek klimy będę mógł jeździć i włączać nawiew na szyby ??
pozdrawiam