Witam wszystkich użytkowników,
Zaznaczam, jestem nowy. Liczę na waszą pomoc, posiadam passata b6 140km dsg i niepokoi mnie dzwięk który dochodzi od silnika gdy jest na postoju ( bez dodawania gazu) chwilę chodzi normalnie, po czym na 3-4 sekundy słychać takie jakby obijanie i znów ucicha i tak w kółko. Dodam, że przy wduszeniu nawet na chwilę delikatnie gazu podczas stukania, to ustaje. Czy to może być dwumasa?
Pozdrawiam