Skocz do zawartości

kolec

  • Liczba zawartości

    222
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez kolec

  1. Dziś właśnie okazało się, że dwuletnia (z lekkim okładem) Varta dokonała żywota w moim passku. Trochę się w....iłem bo to w końcu podobno dobra firma i zapłaciłem za niego słuszną kasę. Za poradą zaprzyjaźnionego elektryka kupiłem coś taniego żeby nie było szkoda wyrzucić jak się skończy czyli Jenox'a Gold 77 Ah 770 A. Czas pokaże co jest wart
  2. Witam koledzy, podpinam do wątku. Dziś właśnie zakupiłem preparat do czyszczenia wtrysków STP i w instrukcji piszą, że buteleczka wystarcza do wzbogacenia ok 60l paliwa czyli wnioskuję, że można to jednak dodawać do paliwa a nie "wpuszczać" prosto na wtryski. Chyba, że każdy preparat jest inny?
  3. Ja w swoim pasiu zamontowałem Inteka w ten sposób: Pasażerowi nie przeszkadza a obsługa też bezproblemowa :kciuki
  4. Witam. Natrafiłem na ten wątek przeszukując forum w poszukiwaniu jakiejś odpowiedzi na dręczący mnie problem. Ale od początku: Kilka dni temu miałem czyszczoną turbinę ponieważ "stanęła", okazało się też, że przy okazji "martwy" był też N75 (nie puszczał podciśnienia wg mechanika). Turbinka została wyciągnięta wyczyszczona i powróciła do życia, N75 też został zreanimowany. Przez niedługi czas było ok ale ostatnio mam taki objaw jak większość poprzedników czyli delikatna "czkawka" przy statycznej jeździe na niskich obrotach. Zastanawiam się czy przypadkiem reanimacja N75 pomogła tylko na krótko czy może jest coś jeszcze?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności