Witam koledzy, podpinam do wątku. Dziś właśnie zakupiłem preparat do czyszczenia wtrysków STP i w instrukcji piszą, że buteleczka wystarcza do wzbogacenia ok 60l paliwa czyli wnioskuję, że można to jednak dodawać do paliwa a nie "wpuszczać" prosto na wtryski. Chyba, że każdy preparat jest inny?