Kaniak86
-
Liczba zawartości
11 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O Kaniak86
- Urodziny 05/16/1986
Informacje osobiste
-
Imię
Jarosław
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Toczyska
Samochód
-
Silnik
B5(3B) 1.9 TDI 110KM (AFN)
-
Rok produkcji
1997
-
regeneracja 600, nowa 900, a używka 300-400
-
Siemka wszystkim u mnie dzisiaj zaczęła mrugać kontrolka owych świec kilkanaście sekund po odpaleniu silnika, dzisiaj wymieniałem filtr paliwa i wąż wodny, od pompy do termostatu i filtra, przy okazji odpiąłem kilka kostek, jednak nie włączałem zapłonu, po złożeniu wszystkiego pasek zapalił z trudem za 4 razem, później palił ładnie, ale zaczęła mrugać kontrolka czy bez kompa mogę coś zrobić, światła stopu działają, są diodowe żarówki
-
Wymiana ori turbo AHU, AFN na AWX - fotostory
Kaniak86 odpowiedział polonez15 → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
taka odpowiedż lepiej mi się podoba :kciuki -
ten kabelek możesz znaleźć w kostce zasilającej od radia nie pamiętam który ale na pewno jest
-
Wymiana ori turbo AHU, AFN na AWX - fotostory
Kaniak86 odpowiedział polonez15 → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
oki dzieki -
Panowie, może ktoś mi pomoże w moim b5 w pozycji 1 (zwolnienie blokady) stacyjki powinno włączyć się radio, a po wyjęciu kluczyka radio powinno się wyłączyć a oświetlenie kabiny zapalić, jednak tak się nie dzieje, czy ta kostka stacyjki może być również za to odpowiedzialna?
-
Wymiana ori turbo AHU, AFN na AWX - fotostory
Kaniak86 odpowiedział polonez15 → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
siemka wszystkim czyli jak mam afn110km będę robił rozrząd i dobre dojście będzie do turbo ,które już i tak nie domaga a od awx razem z kolektorem wrzucę to jeszcze trzeba do jakiegoś magika podjechać zeby mi to zgrał razem z autem? czy bedzie można jeździć bez zmiany mapy wtrysków, czy softa, na elektronice nie znam się ale mechanicznie nie boję się przeróbek a i tak przód będzie zdjęty do rozrządu to fajny dostęp -
panowie może ktoś podpowie jak w moim pasku b5 97r uruchomić halogeny mam lampy na h4+h7 instalacja przy lampach jest pod halogeny ale przełącznik mam bez halogenów próbowałem z włącznikiem od octavki ale nie działało, czy da się jakoś na krótko spróbować sprawdzić te halogeny?
-
Witam! Ja mam problem z prądem po przekręceniu stacyjki na raz (sama blokada bez kontrolek) do tej pory wszystko było w porządku, ale mechanik szukał przyczyny nie działania szyb i coś na krótko podłączał i od tej pory nie działa radio po stacyjce na raz, musiałem na stałe podać prąd. bezpieczniki całe więc gdzie jeszcze mogę zajrzeć? jest może jakiś bezpiecznik ukryty albo przekaźnik, czy coś tam takiego
-
[B5] Moduł komfortu TEMAT ZBIORCZY, TUTAJ ZADAJEMY PYTANIA
Kaniak86 odpowiedział zbylut → na temat → Elektryka, oświetlenie
Ok ale jak sprawdzić zamki? ma ktoś może schemat tej kostki co idzie do zamka w drzwiach? który to + bo sterowanie jest - więc + powinien być stale na którymś kabelku, tylko którym? -
[B5] Moduł komfortu TEMAT ZBIORCZY, TUTAJ ZADAJEMY PYTANIA
Kaniak86 odpowiedział zbylut → na temat → Elektryka, oświetlenie
Cześć wszystkim, ja dzisiaj stoczyłem walkę z moim paskiem, nie otwierały się żadne szyby i nie działał centralny zamek gdy zajrzałem do modułu to pływał, więc wysuszyłem i schowałem w suchym miejscu pod deską, niestety to też nic nie dało, okazało się że do żadnych drzwi nie dociera prąd o odpowiednim natężeniu było około 2v. postanowiłem my zaserwować odpowiednią dawkę prądu, z pod deski przez bezpieczniki podałem do każdych drzwi kabelek z +12v do samych drzwi, te końce co były od strony instalacji zaizolowałem i zostawiłem w spokoju w efekcie wszystkie szyby działają że aż miło. Niestety pozostał problem zamka centralnego, w drzwiach słychać pykanie, ale nic nie dzieje się. co mogę jeszcze zrobić, czy może to być wina samych zamków? passat 97r. tdi 110KM z góry dzięki i pozdrawiam
