rbul
-
Liczba zawartości
10 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O rbul
- Urodziny 04/08/1989
Informacje osobiste
-
Imię
Robert
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Łódź
Samochód
-
Generacja
Nie passat
-
Silnik
Nie passat
-
Rok produkcji
2021
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
Ja. Co prawda w arteonie ale przeszła bez problemów. Zmiany, tradycyjnie na 1 rzut oka brak. Może coś głębiej... okaże się w przyszłości.
-
Kodowanie Passat B8 / VCDS/ sprawdzone mody
rbul odpowiedział dirve → na temat → Poradniki i instrukcje
Po jakim czasie pojawiła się nowa opcja? Bo próbuje to zakodować w arteonie 2021 ale nie pojawia nic mi się w menu klimatyzacji. -
Faktycznie, dzięki Kolego. Szczerze mówiąc to narazie żadnych. Może troche szybciej się uruchamia cały system, a może to placebo...
-
Ok, czyli mogę wgrać całą zawartość katalogu od Freddie na pendrive mając wersje 278? Dobra, zaryzykowałem, zainstalowałem wersje 0332. Trwało to 40min i z duszą na ramieniu to robiłem. Bez dotykania czegokolwiek na zapłonie poszło wszystko dobrze :).
-
Mam tą samą wersję w Arteonie. Też bym chciał podnieść ale archiwa z mibsolution.one nie działają dla wersji 324/330 Co to jest SW i jak je sprawdzić? Pobrałem tą paczkę ale nie wiem jak ruszyć dalej - która wgrać na pendriva'a
-
Bardzo dziękuję! :ok
-
Witam, czy w tych POI jest baza fotoradarów?
-
Jeżeli mówisz o B7 to weź pod uwagę, że masz nowszy, sporo nowszy, laser
-
Przeczyta. Kup 8,5 GB najlepiej Verbatim (u mnie szło za 1 razem) i nagraj jak najmniejszą prędkością (ja zrobiłem CDBurnerXP z prędkością 3X). Update softu również może być na DVD 4,7GB i zasady płyt i prędkości jak wyżej. U mnie poszło to za 1 razem bez żadnych problemów.
