Skocz do zawartości

rbul

  • Liczba zawartości

    10
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O rbul

  • Urodziny 04/08/1989

Informacje osobiste

  • Imię
    Robert
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Łódź

Samochód

  • Generacja
    Nie passat
  • Silnik
    Nie passat
  • Rok produkcji
    2021

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Ja. Co prawda w arteonie ale przeszła bez problemów. Zmiany, tradycyjnie na 1 rzut oka brak. Może coś głębiej... okaże się w przyszłości.
  2. Po jakim czasie pojawiła się nowa opcja? Bo próbuje to zakodować w arteonie 2021 ale nie pojawia nic mi się w menu klimatyzacji.
  3. Faktycznie, dzięki Kolego. Szczerze mówiąc to narazie żadnych. Może troche szybciej się uruchamia cały system, a może to placebo...
  4. Ok, czyli mogę wgrać całą zawartość katalogu od Freddie na pendrive mając wersje 278? Dobra, zaryzykowałem, zainstalowałem wersje 0332. Trwało to 40min i z duszą na ramieniu to robiłem. Bez dotykania czegokolwiek na zapłonie poszło wszystko dobrze :).
  5. Mam tą samą wersję w Arteonie. Też bym chciał podnieść ale archiwa z mibsolution.one nie działają dla wersji 324/330 Co to jest SW i jak je sprawdzić? Pobrałem tą paczkę ale nie wiem jak ruszyć dalej - która wgrać na pendriva'a
  6. Witam, czy w tych POI jest baza fotoradarów?
  7. Jeżeli mówisz o B7 to weź pod uwagę, że masz nowszy, sporo nowszy, laser
  8. Przeczyta. Kup 8,5 GB najlepiej Verbatim (u mnie szło za 1 razem) i nagraj jak najmniejszą prędkością (ja zrobiłem CDBurnerXP z prędkością 3X). Update softu również może być na DVD 4,7GB i zasady płyt i prędkości jak wyżej. U mnie poszło to za 1 razem bez żadnych problemów.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności