Witam forumowiczów, od niedzieli jestem szczęśliwym posiadaczem vw passata 1,9 tdi w kombi z 98r. ale napotkałem pewien problem, nie funkcjonuje mi większość elektroniki w samochodzie, sprawdzałem moduł komfortu i jest wpięta jedna wtyczka a druga nie pasuje zupełnie, próbowałem sprawdzić w etce jaki powinien być moduł ale nie dałem rady. Mam elektryczne lusterka, elektryczne przednie szyby, centralny zamek, klimatyzację manualną, komputer pokładowy podobno z nawigacją, zamykanie drzwi (blokada dla dzieci) otwieranie wlewu paliwa z kabiny i chyba to wszystko w załączeniu dodaje zdjęcie "metki" z bagażnika w kole zapasowym. Prosiłbym o pomoc, bo otwierając swoje okno zamykam okno pasażera