pako1612
-
Liczba zawartości
42 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O pako1612
- Urodziny 05/14/1990
Informacje osobiste
-
Imię
Damian
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Olkusz
Samochód
-
Generacja
B5
-
Silnik
B5(3B) 1.9 TDI 110KM (AFN)
-
Rok produkcji
1998
-
Witam wszystkich mam podobny problem z moim AFN em a m.in wymieniałem turbine bo stara się rozpadła i po zmianie turbo auto jest słabe wymieniałem wężyki podcisnienia i nic dodam że mam drugiego paska z silnikiem AHH w kombi i w porównaniu do AFNa to jest pocisk
-
Ja na zamienniku jezdze 3 rok i nie narzekam więć nie powiedział bym ze zamiennik jest zły. Na twoim miejscu sprawdził bym odległość czujnika od koronki tak jak kolega wyzej pisze ja jak wymienialem popełniłem ten sam błąd co ty i potem tez mi swiecił ABS,a jak masz wyciagniety czujnik i masz kompresor to wez odrazu przez dziure od czujnika przedmuchaj koronke bo to nie zaszkodzi.
-
Witam mam pytanie a m.in jaka jest długość przewodu/rurki hamulcowej od pompy ABS do prawego przedniego koła (strona pasazera)? Pozdrawiam
-
Jakie macie opony ZIMOWE w swoich Passatach plus opinie
pako1612 odpowiedział temat → Ogólno-techniczny
1. Typ Passata - 3B 2. Marka opony - Dębica Frigo 2 3. Rozmiar opony - 195/65/15 4. Rodzaj felgi - Alu 5 zakupiona jako nowa 6. pozytywy - polecam 7. negatywy - brak 8. Wasza opinia na temat opony - polecam 1. Typ Passata - 3B Variant 2. Marka opony - Good year UG 9 3. Rozmiar opony - 195/65/15 4. Rodzaj felgi - stalówka 5 zakupiona jako nowa 6. pozytywy - polecam 7. negatywy - brak 8. Wasza opinia na temat opony - polecam -
Termostat w silniku 1.6 AHL 101 KM wymiana instrukcja
pako1612 odpowiedział andlon → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Ta śruba imbusowa co trzyma alternator powinna byc założona od strony kolektora ssącego a nakrętka od strony wiatraka zeby ja wyjąć razem z alternatorem trzeba zdjąć pomaranczowy plastkik co wsuwa sie w niego bagnet i ta śruba wychodzi bez problemu i wtedy mozna wyciagnac alternator i jest dostęp jak na tacy do termostatu . -
DEMONTAŻ KOLEKTORA SSĄCEGO w 1.9 TDI----Proszę o pomoc
pako1612 odpowiedział Sobol → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Dzięki ci kolego w sobote sie zabieram za ściąganie tego ustrojstwa moze ze spawarką sie uda -
http://forum.vw-passat.pl/threads/22820-Demonta%C5%BC-foteli-przednich masz przeczytaj temat moze uwierzysz . Widocznie są rózne mocowania..
-
To niewiem co wy macie za auta skoro macie nakrętki ja mam 2 śruby torx myslalem ze jedna ale jednak są dwie.
-
DEMONTAŻ KOLEKTORA SSĄCEGO w 1.9 TDI----Proszę o pomoc
pako1612 odpowiedział Sobol → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
U mnie sie dwie śruby na imbus obrobiły tak ze teraz trzeba spawac ;/ koledzy jak mozecie to podajcie nr tych śrub do kolektora ssącego do AFN-a . -
Jedna śrubka na torx z przodu fotela czasami nie widac pod dywanikiem , dwie maskownice szyn z tyłu odkrecic i siedzenie wysuwamy w tył.
-
awaria w trasie - silnik zgasł na autostradzie
pako1612 odpowiedział pan piotrus → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Też mnie ciekawi obrót sprawy z tym mechaniorem -
Czy pasat 1.9 tdi 130KM ma pompe paliwa w zbiorniku paliwa?
pako1612 odpowiedział temat → Passat B5 (3B i 3BG)
pompowtryski jak sie nie myle zaczynały sie w Passatach B5 (3b) od 1999 roku , ty masz na 100 % pompowtryski . Ogolnie to chyba 3bg miały wszystkie pompowtryski , no chyba ze sie myle to niech mnie ktos poprawi. -
[B5] Moduł komfortu TEMAT ZBIORCZY, TUTAJ ZADAJEMY PYTANIA
pako1612 odpowiedział zbylut → na temat → Elektryka, oświetlenie
to mam to stare jeszcze . -
[B5] Moduł komfortu TEMAT ZBIORCZY, TUTAJ ZADAJEMY PYTANIA
pako1612 odpowiedział zbylut → na temat → Elektryka, oświetlenie
joystick tzn to kółko i przełączanie prawe lusterko-lewe? -
[B5] Moduł komfortu TEMAT ZBIORCZY, TUTAJ ZADAJEMY PYTANIA
pako1612 odpowiedział zbylut → na temat → Elektryka, oświetlenie
właczanie lusterek masz przez przycisk od podgrzewania tylnej szyby . Pewnie jak sprawdzales bledy to miales wlaczony przycisk i ci wyskoczylo , chyba ze cos jest nie tak z włącznikiem od tylnej szyby w co watpie .A ogrzewanie tylnej szyby ci dziala?
