Witam ja mam nastepujacy problem.Naciskam guzik na pilocie nic sie nie dzieje,naciskam klamke w klapie nic nie otwiera sie w drzwiach naciskam tez nic sie nie dzieje i wycieraczka w klapie nie dziala.Od czego powinienem zaczac?Dzieki i pozdrawiam
Mam problem z otwarciem drzwi w passacie od strony pasazera.Od srodka nie moge otwozyc od zewnatrz tez nie ale jak naciskam guzik na kluczyku cypek sie podnosi do gory ale nie moge klamka otwozyc.A zeby sie dobrac do zamka musze drzwi otwozyc.Wiesz jak to zrobic?Dziekuje pozdrawiam Olo
Witam jestem nowy na forum mam problem z moim passatem.Skanowalem dzis go i pokazalo mi 2 bledy 1 to P0102 i wyswietla ze to przeplywomiez a 2 blad to P0118 i napisane jest Engine coolant temperature sensor 1 circuit high.Ten 2 to wiem ze to czujnik temperatury ale ktory?Gdzie on jest ten z tylu silnika czy ten u gory po prawej?????????