Skocz do zawartości

olo05

  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O olo05

  • Urodziny 06/07/1979

Informacje osobiste

  • Imię
    Aleksander
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    świecie

Samochód

  • Silnik
    B5(3B) 1.9 TDI-PD 131KM (AWX)
  • Rok produkcji
    2004
  1. Witam ja mam nastepujacy problem.Naciskam guzik na pilocie nic sie nie dzieje,naciskam klamke w klapie nic nie otwiera sie w drzwiach naciskam tez nic sie nie dzieje i wycieraczka w klapie nie dziala.Od czego powinienem zaczac?Dzieki i pozdrawiam
  2. Mam problem z otwarciem drzwi w passacie od strony pasazera.Od srodka nie moge otwozyc od zewnatrz tez nie ale jak naciskam guzik na kluczyku cypek sie podnosi do gory ale nie moge klamka otwozyc.A zeby sie dobrac do zamka musze drzwi otwozyc.Wiesz jak to zrobic?Dziekuje pozdrawiam Olo
  3. Witam jestem nowy na forum mam problem z moim passatem.Skanowalem dzis go i pokazalo mi 2 bledy 1 to P0102 i wyswietla ze to przeplywomiez a 2 blad to P0118 i napisane jest Engine coolant temperature sensor 1 circuit high.Ten 2 to wiem ze to czujnik temperatury ale ktory?Gdzie on jest ten z tylu silnika czy ten u gory po prawej?????????
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności