chodzi ci o pdswietlenie ? to wcale nie nic dziwnego tak sie dzieje jak autko nie jest odpalone .. w kazdym samochodzie tak jest wydaje mi sie ze w moim tez a mam juz 3 lata i zadnego problemu z ta skrzynią
Witam co do twojego 1 pytania to zmatowaly sie pewnie od kamyczków ale w moim wypadku wydaje mi sie ze od xenonów tez wczoraj zamówilem z allegro paste do własnie plastikowych lamp jak tylko spoleruje sam opisze ci o rezultatach .