Skocz do zawartości

Lukstir

  • Liczba zawartości

    7
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O Lukstir

  • Urodziny 03/17/2006

Informacje osobiste

  • Imię
    Lukasz
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Irlandia

Samochód

  • Silnik
    B6 1.9 TDI-PD 105KM(BXE)
  • Rok produkcji
    2006
  1. Lukstir

    Zestaw HID

    Witam serdecznie. Przepraszam, ale chwilowo byłem nieobecny. DLCZEGO NIE SLIMY? Tak doradził mi sprzedawca, zresztą sam opis aukcji dość wyraźnie dał mi do zrozumienia Być może tylko ten model. Dzwoniłem do innych sprzedawców, ale niestety nie byli tak uprzejmi w udzielaniu informacji, a nie mam czasu na odsyłanie:stop Są tańsze i na dodatek SLIM, więc sprzedawca mógłby jako slim sprzedać drożej. Ale uwierzcie mi, te zwykłe wcale nie są takie duże, i jest tylko jeden element, naprawdę proste w montażu(mogę zrobić filmik na życzenie), w slim dodatkowa kostka. http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=vertex+hid Sami wybierzcie, ja nie żałuję ani złotówki wydanej na mój zestaw, NIE SLIM :ok Pozdrawiam wszystkich, Lukasz
  2. Co to znaczy porównywalna z oryginałem? Czy na oryginale są jakieś dane producenta jak Dayco, SKF albo Gates? Pozdrawiam
  3. Lukstir

    Zestaw HID

    Witam, ja kupiłem z Allegro zestaw Vertex, działają bez zarzutu, http://allegro.pl/listing/user.php?string=hid&us_id=22345962&order=p&change_view=1 Bez żadnej reklamy!!! Sprzedawca potrafi doradzić i naprawdę dobrze działąją. Ja dostałem zestaw z plastikowymi końcówkami, albo wyglądają jak plastikowe. Mój zestaw to H7 6000K za 199PLN. Slim nie pasują. Być może dzisiaj wybrałbym 5000K, mocniejsze (bielsze w barwie) światło, chociaż na te słowa złego nie powiem. We mgle i deszczu bez zarzutu.
  4. Lukstir

    Policja ostrzelała kierowce

    Przy zgłoszeniu kradzieży samochodu podaje się nr. rejestracyjny pojazdu czyż nie? Wychodzi na to każdy Pasek o tym kolorze powinien być zatrzymany. Paranoja, polska policja. W Irlandii już dawno mają skanowanie blatów i wszystkie informacje na temat pojazdu. Przyjeżdżając do na urlop do polski jeżdzę autobusami i pociągami bo za każdym zkrętem jak nie oni to radary. Pranie mózgu cały czas...
  5. Nie wiem czy warte jest porównywanie Contitech vs SKF vs Gates. Wszystkie są w podobnych cenach. Ten jest na promocji http://www.mister-auto.ie/en/water-pump-timing-belt-kit/volkswagen-passat-variant-3c5-1-9-tdi-105hp_v18728_g3096.html , dlatego się zastanawiam. Nie sądzę co lepsze bo doświadczenia raczej nie mam.
  6. Witam, mam jedno pytanie. Czy zestaw rozrządu z pompą Contitech to dobry wybór? Jak ktoś pisze ORYGINAŁ to co ma na myśl?. Te oryginały też ktoś produkuje. Proszę o podpowiedz B6 3C5 1,9 TDi 2006r, Pozdrawiam
  7. Witam, ja płukałem silnik w swoim passku i ok. Nie pamiętam jaki to był środek, na pewno niemiecki. Przebieg rzekomo 160tys km. Nic się nie dzieje, silniczek ładnie pracuje bez problemów. Po czterech tys. ubyło oleju do połowy stanu na miarce, ale to chyba normalne. Nie wiem jak było wcześniej bo kupiłem niedawno. Po następnej wymianie będę mógł się przekonać. Olej zalany Castrol Edge 5w/40 longlife, 505.01 Pozdro
  8. Witam, czytam dokładnie oraz szukam, ale nie spotkałem lub nie natknąłem się na temat, jak można naprawić lub przestawić samo pokrętło do zmiany pozycji nawiewu na różne części samochodu. Widocznie ktoś namieszał zanim kupiłem mojego passka. Passat B6 2006, klimatyzacja manualna(półautomatyczna jak w temacie). Wszystko działa jak należy, ale ustawiając nadmuch np. na szybę-wieje na nogi. Wszystko asymetrycznie. Proszę o podpowiedź czy można wyciągnąć samo pokrętło i ustawić na właściwą pozycję. Pozdrawiam i dzięki z góry za odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności