Skocz do zawartości

viperjn

  • Liczba zawartości

    32
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez viperjn

  1. Czy to może mieć fakt ze była dokładana navi później do auta i lista kodowania wyposażenia nie odpowiada??
  2. Co do głośników fakt nie ma ich ba są nawet pełne zaślepki. Martwi mnie to złe kodowanie
  3. Witam wszystkich Wyświetla mi się taki błąd 0414 steuergeraet falsch codiert w system gateway 007 czy on ma coś wspólnego z dokładana navi bo tam wyświetlaja się następujące błedy 370 verbindungen zu lautsprechen hinten rechts pernament error cut in 371 verbindungen zu lautsprechen hinten links pernament erorr Może ktoś pomóc w ich identyfikacji .
  4. Odnośnie kodowania Nie rozumiem czy musi być dodatkowy element ??? Czy jest inny bordnetz dla aut z xenonem a inny dla aut bez ??? bo jego kodowanie pokazuje że można ksenon od razu przypisać ??? {Bordnetz} Steuergerät Codierung STG 09 (Bordnetz) auswählen STG Lange Codierung Funktion 07 Folgende Kombinationen werden vom Steuergerät blockiert: - Byte 00 Bit 3 (1) UND Byte 00 Bit 4 (1) - Byte 00 Bit 1 (1) UND Byte 03 Bit 4 (1) - Byte 00 Bit 1 (0) UND Byte 17 Bit 1 (1) - Byte 17 Bit 4 (1), wenn 00/3 (0) UND 00/4 (0) UND 00/00 (0) - Byte 17 Bit 4 (1), wenn 00/3 (0) UND 00/4 (0) UND 00/00 (1) - Byte 17 Bit 4 (1), wenn 00/3 (0) UND 00/4 (1) UND 00/00 (0) - Byte 17 Bit 4 (1), wenn 00/3 (1) UND 00/4 (0) UND 00/00 (0) - Byte 17 Bit 4 (1), wenn 00/3 (1) UND 00/4 (1) UND 00/00 (0) - Byte 17 Bit 5 (1) UND Byte 00 Bit 0 (0) Byte 00 Bit 0 Nebelscheinwerfer verbaut Byte 00 Bit 1 Xenonscheinwerfer mit Shutter verbaut
  5. Włąsnie użyłem szukajki i przeczytałem wszystkie posty odnośnie tego tematu czyli wiem że skrętne nie będą działać ale nadal w temacie nie mam konkretu - wiem że oprócz dodatkowego modułu ( to z forum z jednego postu) nie zadziałają - ale nadal nie wiem co ta za symbol modułu czyli ..... - jak zmienić kodowanie żeby wiedział że ma xenon a nie zwykłą zarówke ( w module komfortu gdzie to zmienić)...... czy alternatywnie założenie modułów HIS w miejsce zwykłej żarówki też wymaga tego dodatkowego modułu ....... Dlatego prosiłem czy ktoś kto przećwiczył ten temat osobiście może coś poradzić
  6. Na wstępie witam wszystkich forumowiczów. Od niedawno stałem sie posiadaczem Passata 3C kombi 2.0 FSI, dotychczas użytkowałem (i nadal go mam) B5 1.8T po chip.tun. na 193Ps. Mam pytanie czy ktos z szanownego grona przerabiał wymiane przednich lamp na biksenony ( w B5 mam ksenony i porónując do zwykłych lamp w nowym róźnica jest kolosalna). Znalazlem oferte na allegro za komplet lamp ,żarniki oraz modułu. Czy nowe lampy majace dynamiczna regulacje zasiegu trzeba kodować w komp samochodu aby zadział układ.? Czy są jakięś kruczki podczas zamiany ewentualnie coś nie pasuje.( Mam starą Etke i nie moge tego znaleźć.) Drugie pytanie czy ktoś chipował 2.FSI ? . W sumie to komfortowa limuzynka ale w porównaniu ze starym B5 to pod wzgledem przyspieszenia jakbym stał w miejscu.http://www.forum.vw-passat.pl/images/icons/icon11.gif
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności