wiec prawy tylny tłoczek sie zaciął bo prawdopodobnie za bardzo go scisnołem kręcąc albo z upływem lat lekko sie wyrobił...stwierdziłem to po skosnie startym wewnetrznym klocku...
Wiec bawiłem sie troche zaciskiem stolarskim naciskałem go w roznych miejscach i pozniej wycisnołem go calkiem daleko pedałem..pokreciłem z niewielkim naciskiem i zaczął wchodzić jak po maśle:D ALLLELLLUJJAAA chwalmy pana bo w ostatniej prubie to sie stało! x-X
Wiec do wszystkich dziewic: nie pchac za mocno ale za to pokręcić a jak bedziecie panikowac to cierpliwosci!
Nastepnym moim zadaniem jest Tracking kół, mam małą zbierzność bo jak mocno skrecam to czuje opór opony na asfalcie..
Macie jakies pomysły i foty ? co gdzie i jak...bo nie mam laserow do ich ustawienia