Jest taki trend na rynku, przerabiane lamp na black eyes, a co myślicie o tym żeby zamiast czerniej farby wykorzystać stickery? Pytanie tylko czy wytrzyma temperaturę.
Podepnę się pod temat.
Passek 2,0 ABA + automacik (USA), 2 pytania.
Czy jest opcja że moja wersja nie ma kik down ?
Czy można jakoś spr poziom oleju, jeżeli nie mam bagnetu serwisowego?