W modułach 01 ( engine ) 09 ( c. elect ) cangatewayu i HVAC mam bledy No signal/communication from AC module.
Wczoraj przygotowywalem autko do przejscia na poFL panel, ktory udało się niemalze wymienic 1 do 1 za stary.
Zwarłem ze soba 16 i 20 - zaiskrzylo, zaizolowalem 20, wsadzilem 16 na 20 i ... **** - mam powyzsze bledy. Bezp nr 16 sprawdzony - jest ok.
Klima zdechla ( nie wpinalem jeszcze nowego panelu, dzis dostane ) panel jest ciemny- nawet off sie nie swieci, a po wlaczeni uzaplonu zaraz startuja na max. obroty wiatr. chlodnicy.
Jakieś pomysły ? Kwestia tylko wpiecia nowego panelu ? Cos zakodowac?