Skocz do zawartości

misiek^wro

  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O misiek^wro

  • Urodziny 06/18/1985

Informacje osobiste

  • Imię
    Michał
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Wrocław

Samochód

  • Silnik
    Nie passat
  • Rok produkcji
    2010
  1. Panowie, gdzie znaleźliście te pompki poniżej 200 zł ? Dziś dzwoniłem i nowa pierburga to koszt 375 zł najmniej.
  2. W modułach 01 ( engine ) 09 ( c. elect ) cangatewayu i HVAC mam bledy No signal/communication from AC module. Wczoraj przygotowywalem autko do przejscia na poFL panel, ktory udało się niemalze wymienic 1 do 1 za stary. Zwarłem ze soba 16 i 20 - zaiskrzylo, zaizolowalem 20, wsadzilem 16 na 20 i ... **** - mam powyzsze bledy. Bezp nr 16 sprawdzony - jest ok. Klima zdechla ( nie wpinalem jeszcze nowego panelu, dzis dostane ) panel jest ciemny- nawet off sie nie swieci, a po wlaczeni uzaplonu zaraz startuja na max. obroty wiatr. chlodnicy. Jakieś pomysły ? Kwestia tylko wpiecia nowego panelu ? Cos zakodowac?
  3. To jest jakas masakra. Sam handluje gratami i tacy ludzie to zmora branzy
  4. Witam. Mam Octavie z grudnia 2006 - to jest to samo co Golf V, a widze tutaj duzo prezniejszy ruch w temacie. Zamontowanego mam juz RNS'a + Gateway nowego typu o koncowce AD. Chcialbym teraz, aby moj RNS byl kompatybilny z sterownikiem klimatyzacji. Co musze sprawdzic na dziendobry, aby dowiedziec sie, czy przede mna jest krotka i mila robota, czy jednak konieczne bedzie rozbieranie calej deski.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności