witam am pytanie mam silnik 1,8t 20v.podczas odpalania na ciepłym silniku obroty wskakują mi na 1500,a po chwili spadaja do 900.po podłaczeniu pod komputer jest bład czujnik temperatury chłodzacy cieczy.Mechanik powiedział ze to jest przyczyną czujnik temp,tylko kazał mi kupic dwa a sa niebieski i brązowy.co morze być przyczyna bo brazowego czujnika niema.prosze o pomoc.