malixon
-
Liczba zawartości
11 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O malixon
- Urodziny 02/11/1992
Informacje osobiste
-
Imię
Marcin
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
skar
Samochód
-
Silnik
B5(3B) 1.9 TDI 110KM (AFN)
-
Rok produkcji
1997
-
Witam Potrzebuje pomocy, mianowicie kupilem kabel niby od viakena za jakies 50zl, instalowany nowy system win7 32bit, sterowniki od kabla zainstalowane i kabel dziala, z tym ze nie do konca, polski vag 4.9 dziala, ale to jest bezuzyteczne, mam vag-coma 311, 409, vcda Lite oraz vcda 10,63 w opcjach na wszystkich portach com test przebiega pomyslnie, ale w zaden sposob nie da polaczyc sie z samochodem bo wyskakuje blad "No rosponse from controller" i za cholere nie wiem co z tym mozna zrobic, nadmienie ze polski vag 4.9 laczy sie momentalnie W ustawieniach portow com testowalem milion roznych opcji i brak efektow Prosze o jakas pomoc
-
Kropkowane (kolorowe) oznaczenia na sprężynach
malixon odpowiedział temat → Zawieszenie, układ kierowniczy
witam poradzi mi ktoś, sprężyny o jakich kolorowych paskach są najmiększe? chciałbym żeby samochód dosłownie płyną po drodze i żeby jak najmniej było czuć doły, mam diesla więc może sprężynki od benzyny były by mieciutkie? pozdrawiam -
Co do przeładowań to może być np zawór n75, który to może być troche brudny w środku przez co sie przycina, miałem to samo i rozebrałem go, przeczyściłem, nasmarowałem i posklejałem no i działa:) ale może też być turbina, a mianowicie zapieczone kierownice, czasami może działać na granicy przeładowania i nie wywala notlaufa, ale drugim razem przekroczy wartości zadane w kompie no i wszystko sie wyłączy, a co do szarpania to może być przepływka, kiedyś miałem problem z wtyczką od niej i przy dodawaniu gazu szarpał jak głupi, więc kolego najlepiej podmień ją sobie i zobaczysz czy to ona:) pozdro
-
u mnie po zaślepieniu EGRa od razu słychać zmiane w pracy turbiny, tzn kręci sie znacznie szybciej na biegu jałowym;-) a po zgaszeniu słychać przez 1-2sek jak sie jeszcze kręci, a tego zjawiska nie ma przed zaślepieniem:)
-
Witam kolegów Zastanawiał się ktoś kiedyś jaki wpływ ma zaślepienie EGRu na pracę turbiny na biegu jałowym? mianowicie po zaślepieniu EGRu więcej spalin jest dostarczane do turbiny co za tym idzie pracuje ona przy wyższych prędkościach obrotowych, więc przy gaszeniu auta mamy turbinę pracującą tak jak by na zegarach było ze 2tyś obrotów, więc przy gaszeniu jest to prawie mordercze dla turbiny, czy się mylę? prosze o jakies sugestie:)
-
Kropkowane (kolorowe) oznaczenia na sprężynach
malixon odpowiedział temat → Zawieszenie, układ kierowniczy
Witam kolegów Pytanie kieruje do osób które dobrze orientują się w oznaczeniach sprężyn, mianowicie z przodu mam sprężyny dosyć grube, maja 3 paski pomarańczowe i jeden biały lub szary, są strasznie twarde, a autko jest wysoko jak terenówka a jeździ się jak taczką z jakimś hardcorowym gwintem, z tyłu natomiast są oznaczenia dwa pomarańczowe i jedno zielone, prosze mi powiedzieć co to za kosmiczne sprężyny;] Pozdrawiam -
Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"
malixon odpowiedział paput → na temat → Dolnośląskie Dyskusje
jak wycignalem ta gumke spod serwa to cala woda leje sie na skrzynie, na jakis czujnik i na przegub wiec to zbyt estetycznie nie wyglada;] a mimo ze wtedy pod serwem kałuży nie ma to woda koło kompa stoi dalej -
Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"
malixon odpowiedział paput → na temat → Dolnośląskie Dyskusje
dzięki wielkie, wyciagne i zobacze jak bedzie;] -
Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"
malixon odpowiedział paput → na temat → Dolnośląskie Dyskusje
witam szanownych kolegów;] mam taki mały problem ze zbierającą się woda kolo komputera w podszybiu, wszystko co spływa z szyby leci kolo kompa a potem robi kałużę pod serwa, dodam ze w samochodzie jest sucho a odpływ pod aku jest drożny;] jakieś sugestie gdzie może być coś zatkane?;] będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc;] -
Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"
malixon odpowiedział paput → na temat → Dolnośląskie Dyskusje
dzięki Panowie;] -
Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"
malixon odpowiedział paput → na temat → Dolnośląskie Dyskusje
Witam kolegów;] mam takie pytanie, mianowicie po jeździe gdy silnik pracuje na wolnych obrotach sztanga turbiny jest opuszczona, lecz po kilku chwilach idzie do góry i słychać jak turbina się rozpędza, czy tak powinno być? i jak zgasi się silnik to słychać przez parę sekund świst wirnika, samochód to passat b5 AFN
