gogo
-
Liczba zawartości
22 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O gogo
- Urodziny 01/01/1986
Informacje osobiste
-
Imię
Krzysztof
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Giżycko
Samochód
-
Generacja
B5
-
Silnik
B5(3BG) 1.9 TDI-PD 131KM (AWX)
-
Rok produkcji
2001
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
Dzięki pozdrawiam kolego
-
Witam. Czy demontaż kratek po stronie kierowcy i pasażera polega na tej samej zasadzie co tych nad radiem? Czy może jakoś inaczej jest to tam zamontowane? Passat b5 fl
-
Dokładnie o to. Dzięki
-
Wymieniając termostat w silniku 1Z najpierw wkładamy w blok oring, na niego termostat i przykręcamy króciec czy najpierw termostat na niego oring potem króciec? Jaka jest prawidłowa kolejność? Może ktoś wie?
-
Witam. Zamontowałem oryginalny odpinany hak. W wiązce zostały mi dwie kostki czerwona i brązowa które nie wiem gdzie podpiąć, resztę podłączyłem do lewej lampy. Wie ktoś może do czego to jest? Może nie potrzebne?
-
Przekaźnik świec grzania płynu chłodniczego B4 TDI AFN
gogo odpowiedział Pablo1421 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Pytanie do znawców tematu. Jak kupiłem auto to miało przepalony bezpiecznik w tym przekaźniku, więc wymieniłem na nowy, lecz nowy też sie przepalił. Jedna świeca robiła zwarcie więc została wymieniona. Po odpaleniu wozu przy temperaturze okolo -2 stopnie po około 1 minucie z okolic tego przekąźnika zaczyna się dymić a kabel czerwony zasilający jest strzasznie gorący (możliwe że izolacja się topi). Wymieniłem przekaźnik na drugi i jest dokładnie tak samo. Dziś pościągałem fajki ze świec było około -5 stopni. Po odpaleniu pojawia się prąd na 3 fajkach, kiedyś czytałęm że jak nie ma dużego mrozu to niby grzeje tylko 1 świeca, a kolejne jak są dużo niższe temperatury. Podpiełem tylko jedna fajke pod świece na próbe, niby się już nic nie dymi lecz kabel plusowy mocno się grzeje. Może ktoś wie co tymi świecami steruje, czemu przy około -5 załączają sie 3 , dlaczego się dymi i kabel zasilający się tak mocno grzeje. Fajnie by było jakby to chodziło bo w środku się sporo szybciej cieplej robi a zarazem nie chciałbym żeby mi się instalacja spaliła. Może ktoś coś pomoże? -
słabe światła+nowa solucja na przekażniki
gogo odpowiedział hotair → na temat → Poradniki i instrukcje
Daj znać ile czasu Ci to zajęło i jaki efekt -
Wybita poduszka lub łożysko może mieć wpływ na bicie kierownicy? Mam nowe opony ustawioną zbieżność, kąty, nowe sworznie, końcówki i drążki a kierownica bije od 80km/h. Dodam że na łuku w lewo jakoś dziwnie kierownice podcina, w prawo tego nie ma. W jednym kole po podniesieniu auta jest dosyć spory luz na górnym mocowaniu na boki w drugim mniejszy, nie wiem czy tak powinno być, o luzie góra dół nie wspominam bo to niby norma. Łożyska i poduszki maja około 100 tyś przebiegu.
-
Mocowanie amortyzatora tył Passat B4 kombi
gogo odpowiedział andrew90 → na temat → Zawieszenie, układ kierowniczy
Wstawiłem amorki kayaby i cisza. Harty po 32 tyś km poleciały na złom -
Mocowanie amortyzatora tył Passat B4 kombi
gogo odpowiedział andrew90 → na temat → Zawieszenie, układ kierowniczy
Problem stukania rozwiązany, niestety jednak padły amorki. -
Mocowanie amortyzatora tył Passat B4 kombi
gogo odpowiedział andrew90 → na temat → Zawieszenie, układ kierowniczy
Rok śmigam zrobiłem 20 tyś odkąd kupiłem Pasia i było dobrze. Kilka dni temu zaczęły się stuki -
Mocowanie amortyzatora tył Passat B4 kombi
gogo odpowiedział andrew90 → na temat → Zawieszenie, układ kierowniczy
Belka niby sztywna, odczucia pływania nie ma. Jutro podgrzeje amorek farelką zobaczę czy coś da. Może zamarzł, mrozy w mojej okolicy teraz trzymają od -15 do -20 stopni -
Mocowanie amortyzatora tył Passat B4 kombi
gogo odpowiedział andrew90 → na temat → Zawieszenie, układ kierowniczy
No w sumie to chyba są dwie możliwości złożenia tego. Górny talerz na pewno jest wyprofilowany, dolny to nie wiem. Tak jak piszesz manewry są o 180 stopni. Nastąpiło jakieś walenie z tyłu dlatego to rozbierałem lecz nie zaznaczyłem jak było i stąd pytanie. Włożyłem nową gumę co wchodzi w trzpień i założyłem węża na sprężynę ale dalej wali... Może amorek się skończył? przelatane 30 tyś firma Hart -
Mocowanie amortyzatora tył Passat B4 kombi
gogo odpowiedział andrew90 → na temat → Zawieszenie, układ kierowniczy
Pytanie o tył: Czy sprężyna ma swoje miejsce w tym talerzu co się opiera na dole czy tam może być wsadzona byle jak? Tak samo czy poduszka na górze może być tylko w jednej pozycji przykręcona czy obojętnie? Passat b4 kombi -
Prośba o pomoc w analizie logów passat 1.9 TDI 130 AVF
gogo odpowiedział gogo → na temat → Analizy logów
Wczoraj Pasio został lekko przypizdo**ny i jak na razie idzie dobrze.
