Skocz do zawartości
ormowiec

Świece żarowe za 20 zł z allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko czy ktoś kupował świece w tej cenie; dlaczego są ponad 50% tańsze niż np. w intercars? podróbki? Jeśli są OK to proszę o namiary na uczciwego sprzedawcę (nieraz się już naciąłem :/ liczba komentarzy o niczym nie świadczy...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyznaję zasadę:

Co tanie, to drogie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem beru na allegro po 24zł/szt, wyglądały dobrze, działaja też ok, od 3 miesiecy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gacek

Jak z wszystkim na tym świecie nie ma reguly kupiłem bosch po chyba 18 zeta byłem ostatnim który kupil od tego kolesia zwinoł aukcję szybko chociarz mial jeszcze 100 szt . Na razie chodzą chyba z trzy tygodnie , nie stac mnie bylo na 160 zaoszczędziłem (albo przepłaciłem) :] czas pokaze (ale jak kupił bym w intercarsie i padną czy mi je zamienią? ) chyba nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pszemek

Ja części samochodowych NIGDY nie kupuje na aukcjach.Jadę do dobrego sklepu VW AUDI i wiem że tam kupię dobrą jakościowo część.W dobie handlu badziewiem trzeba tak robić bo jak trafi się na jakąś felerną część to masz paragon, idziesz do sklepu i robisz zadyme :evil::rotfl: A na allegro to każą ci odesłać i czekać niewiadomo ile czasu na rozpatrzenie reklamacji.Warto dla tych paru złotych?W sumie to zawsze wyjdzie drożej.

 

Taki przykład: kupiłem sworznie wahacza firmy optimal z kołobrzega.Starczyły mi na parę tygodni i zaczęły stukać.Klocki hamulcowe do golfa za 25 zł - wytrzymały 8 tkm.Te dwie historie nauczyły mnie że na częściach nie wolno oszczędzać.

 

ormowiec, idź do sklepu i kup świece BERU.Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam, przesadzacie, trzeba tylko kupowac z rozsądkiem, np. części do swego opla często kupowałem na allegro bo jest tam kilku sprzedawców, którzy maja też normalne sklepy a na allegro schodzą z marż i im to sie opłaca a mi oczywiście też, rzecz jasna chińszczyzne i noname mozna sobie odpuscić albo kupowac na własne ryzyko, ale rzeczy markowe i od porządnego sprzedawcy to czesto warto kupić, ja jak mam coś większego do kupienia to najpierw porównuje ceny intercarsa, automotosklep, dwóch sklepów lokalnych i allegro i kwestia wyboru, przykład: kupowałem pióra wycieraczek valeo silencio: w zwykłym sklepie 42zł, IC 41zł, allegro 32zł, dycha na sztuce do przodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzę z założenia, że jeśli można kupić ten sam towar taniej to dlaczego miałbym przepłacać. Nie chcę kupić podróbki od azjatyckich przyjaciół którą musiałbym zaraz wymieniać. edde, jeśli możesz to daj namiary na sprzedającego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gacek

Własnie zastanawiałem się czy świece boscha produkują w Francji zreszta i tak po sprawie już wsadzone (Pasek w mojej rodzinie to czwarta geba do zywienia)więc najczęsciej on jest zaniedbywany jak narazie się nie buntuje i za to go lubię, :ok:

poza tym tez wychodzę z założenia że lepiej wsadzac pewne częsci do autka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności