Skocz do zawartości
MichalB3TD

Jaka kierownica pasuje do B3?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym zmieni kierownice na jakąś inną.. Ta mi się znudziła ;) W poprzednim wozie była taka sama i nie moge na nią patrzeć. Wiem że z B4 pasuje bez problemu ( nawet z poduchą wejdzie ) ale czy od Golfa IV trójramienna albo z Passata B5 czteroramienna wejdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Chciałbym zmieni kierownice na jakąś inną.. Ta mi się znudziła W poprzednim wozie była taka sama i nie moge na nią patrzeć. Wiem że z B4 pasuje bez problemu ( nawet z poduchą wejdzie ) ale czy od Golfa IV trójramienna albo z Passata B5 czteroramienna wejdzie?

 

Widywałem 35i z trójramienną, chociażby tutaj http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=84609. Ale czy bez kombinacji pasuje, to już nie jestem pewien, wiem, że się da. :P Warto dodać, że w B3 kształt zarówno trójramiennej, jak i cztero nie zgrywa się z prostym wnętrzem. Wg mnie najlepsza opcja to kiera z B4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Passaty to na pewno od '92 do '96 jest to samo (chodzi mi o wieloklin). Jak było wcześniej i po '96 (czyli już w B5) to nie mam pojęcia.

...

Wg mnie najlepsza opcja to kiera z B4.

A ja mam nawet taką na zbyciu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierownica w drodze :) Mam pytanie czy od golfa III pasuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasuje od golfa 3, toledo i tym podobnych

 

wieloklin w razie czego idzie nabić jakiś inny, pod daną kierownice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

wieloklin w razie czego idzie nabić jakiś inny, pod daną kierownice

Mógłbyś przybliżyć temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak pasuje od MK3 to gucio :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mógłbyś przybliżyć temat?

 

Po małej rzeźbie da rade założyć wieloklin np od B5, polo, ibizy, fabii, czy innego sharana, tylko trzeba go sobie obciąć z kolumny ww. aut i nabić, bo w nich nie zawsze są ściągane tak jak w B3 czy MK3.

 

Pozatym nie pamiętam czy w tych autach wielokliny czasem nie są takie same co w B3, bo możliwe że tak i kierownice bedą pasować bez rzeźbienia.

 

PS: Znajomy koleżka kiedyś to wymodził, ale więcej szczegółów nie znam

Edytowane przez sebam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kierownica do B3 pasuje od: Passata B4, Golfa mkI/II/III, Toledo I i II, Corrado, Scirocco (oczywiscie nie od tego najnowszego ;) ), Jetta A1/A2, Polo do 1994, Transporter T2/T3, Vento. od golfa IV na pewno nie pasuje do B3!!! pozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam koledzy za porady :) Przyszła i jest zamontowana kiera od Jetty US (Golf MK3) ale myślę że od B4 jest taka sama ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapodaj fote co to jest za kiera od Jetty US

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zapodaj fote co to jest za kiera od Jetty US

 

Zapewne to ta z taką wielką poduchą, czterema ramionami itp. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapewne to ta z taką wielką poduchą, czterema ramionami itp.

 

zapewne ta :) jednak w B3 wole cos bardziej oldschoolowego np.:

 

1163650491.jpg

 

Kierownica z VW Golf mk1 cabrio wersja Quartett

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierownica jednak jest z 4 ramionami i wielką poduchą ;) Baaardzo mi się ona spodobała jak ją pierwszy raz zobaczyłem i dlatego ją nabyłem.. W tej kierze z MKI nie widać zasadniczych różnic ( czyt. wielkich) a moja mi sie bardzo opatrzyła.. W golfie II miałem taką samą ;P Dlatego szał pał musiał być duży ;)zdjcie002ok.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gucio :dobrze. W końcu coś czego nie mają wszyscy :564:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolacze sie do tematu. Moze ktos wie od jakiego samochodu bedzie pasowa kierownica do b4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kierownica do B3 pasuje od: Passata B4, Golfa mkI/II/III, Toledo I i II, Corrado, Scirocco (oczywiscie nie od tego najnowszego ;-) ), Jetta A1/A2, Polo do 1994, Transporter T2/T3, Vento. od golfa IV na pewno nie pasuje do B3!!! Klin w B4 jest taki sam jak w B3 więc tu masz liste :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kierownica do B3 pasuje od: Passata B4, Golfa mkI/II/III, Toledo I i II, Corrado, Scirocco (oczywiscie nie od tego najnowszego ;-) ), Jetta A1/A2, Polo do 1994, Transporter T2/T3, Vento. od golfa IV na pewno nie pasuje do B3!!! Klin w B4 jest taki sam jak w B3 więc tu masz liste :P

tak na przyszlosc - uzywaj opcji cytuj ;)

 

a kierownica jest wypas bo malo spotykana (jak dla mnie) :) widzialem taka raz w golfie mkIII i zastanawialem sie od czego ona jest. teraz wszystko jasne :) pozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a kierownica jest wypas bo malo spotykana (jak dla mnie) widzialem taka raz w golfie mkIII i zastanawialem sie od czego ona jest. teraz wszystko jasne pozdraVWiam
US version Panie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności