Skocz do zawartości
Gość stefany

brak grzania lusterek podswietlania drzwi i lampki wewnatrz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość stefany

witam. mam problem z drzwiami kierowcy. niemam podswietlania na dole drzwi brak jest rownierz grzania lusterek prad niedochodzi do wtyczki przy lusterku jak i przy otwarciu drzwi niezapala sie lampka wewnatrz auta. reszte wszystko dziala bez zarzutu .wie ktos moze gdzie szukac przyczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że rozpieła Ci się wtyczka w drzwiach.

Odciągnij charmonijke pomiędzy słupkiem a drzwiami i powinna tam być kostka.Sprawdź miernikiem czy wszystkie kabeliki przewodzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam problem z podświetleniem wewnątrz mianowicie nie świeci się żadne z podświetleń ani to po między kierowcą a masażerem a ni te z tyłu nad drzwiami.

dołącze że sprawdzałem żarówkę w podświetleniu między kierowcą a pasażerem i jest dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pakito171,dopóki nie podasz więcej szczegółów(czy problem pojawia się przy otwarciu wszystkich czy tylko jednych drzwi np.),trudno będzie Ci pomóc.Często wspominana tu wróżka,poszła już spać.Osobiście obstawiam,że problem może dotyczyć tego urządzenia do masażu,o którym wspomniałeś(przeczytaj post przed wysłaniem,bo czasami "jaja" wychodzą,o błędach nie wspomnę).Pozdrawiam.

Edytowane przez tomnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź bezpiecznik od modułu komfortu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki problem, że u mnie lusterka odkąd mam auto sa wiecznie ciepłe...gdzie to mozna sprawdzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki problem, że u mnie lusterka odkąd mam auto sa wiecznie ciepłe...gdzie to mozna sprawdzic?

A jak masz ustawiony Joystick do regulacji? Jak pomiędzy R a L to musi grzać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O mamo....zaraz sprawdze. :eek: myslalem ze podobnie jak w ducato, powinny sie wlaczyc gdy walncam przycisk szyby :637:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy też mam podony problem tylko u mnie nie da sie otworzyć centralki od strony kierowcy , lampka nie świeci w drzwiach kierowcy w innych jest ok i z wszystkim dałbym sobie rade gdyby nie że niewiem jak rozebrać drzwi . Ściągłem tapicerke odkręciłem wszystkie śruby od metalowej balchy która się tam znajduje a tu nic . Drzwi jak trzymały tak trzymają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy też mam podony problem tylko u mnie nie da sie otworzyć centralki od strony kierowcy , lampka nie świeci w drzwiach kierowcy w innych jest ok i z wszystkim dałbym sobie rade gdyby nie że niewiem jak rozebrać drzwi . Ściągłem tapicerke odkręciłem wszystkie śruby od metalowej balchy która się tam znajduje a tu nic . Drzwi jak trzymały tak trzymają

a panel sterowanie wyjęty

może to pomoże http://img689.imageshack.us/img689/2416/drzwim.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy też mam podony problem tylko u mnie nie da sie otworzyć centralki od strony kierowcy , lampka nie świeci w drzwiach kierowcy w innych jest ok i z wszystkim dałbym sobie rade gdyby nie że niewiem jak rozebrać drzwi . Ściągłem tapicerke odkręciłem wszystkie śruby od metalowej balchy która się tam znajduje a tu nic . Drzwi jak trzymały tak trzymają

 

A to widział:

http://www.taligentx.com/passat/maintenance/doorlockmechanism/

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ściągłem tapicerke odkręciłem wszystkie śruby od metalowej balchy która się tam znajduje a tu nic . Drzwi jak trzymały tak trzymają

Trzeba opuścić szybę i odkręcić/poluzować 2 śrubki trzymające szybę, znajdują się pod gumowymi zaślepkami o średnicy 6~7 centymetrów. A i ta uszczelka na około blachy mogła się zawulkanizować do drzwi, trzeba podejść do niej siłowo, ale z czuciem żeby blachy nie pogiąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ustawiam dżojstik na pozycję grzania i miernikiem sprawdzam a tu napiecie 0.18v na stykach maty nowe i nie wiem gdzie szukac przyczyny może jakieś propozycje ??? sprawdzałem vagiem bloki danych i pokazało mi że grzanie lusterek wyłączone i co tu robic dalej ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności