Skocz do zawartości
rad0330

Miejsce na wkręcenie holu

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam jeśli taki temat był już poruszany ale mi nie udało się takowego znaleźć.Chodzi o to że w tylnym zderzaku za tą klapką, za która ma być miejsce na wkręcenie tego uchwytu do holowania nie ma żadnej dziury aby go wkręcić.Znajduje się tam tylko goły metal.Mam oryginalny hak więc może jest to z tym związane.Prosiłbym aby ktoś kto także ma oryginalny hak sprawdził czy ma miejsce na wkręcenie holu.Dziękuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, dobrze kombinujesz. Gwint do wkręcenia zaczepu jest w belce, a ona jest zastępowana belką haka.

belka.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może to głupie pytanie ale ostatnio się zakopałem i przypadkowy człowiek zaproponował mi że ma linkę i że mnie wyciągnie więc zacząłem szukać oczka z przodu do holowania... i nie ma... nie ma nawet zaślepki pod którą wkręca się oczko... Albo jestem ślepy albo nie ma. Objaśni mi to ktoś?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po lewej stronie na dole zdejmujesz plastik kratkę osłaniającą -przeciwmgielne jesli jest , pociągasz ją do siebie od środka auta lewa częśc tej kratki ma zaczep wsuwany.W głebi jest uchwyt . Tak bynajmniej jest w B5FL 2004

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest podobnie, tylko że w plastiku jest śrubka, którą należy wykręcić wkrętakiem (jest na wyposażeniu w bagażniku, tam gdzie podnośnik itp.). Pod spodem jest dziurka, w którą należy wkręcić "oczko" do holowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Może to głupie pytanie ale ostatnio się zakopałem i przypadkowy człowiek zaproponował mi że ma linkę i że mnie wyciągnie więc zacząłem szukać oczka z przodu do holowania... i nie ma... nie ma nawet zaślepki pod którą wkręca się oczko... Albo jestem ślepy albo nie ma. Objaśni mi to ktoś??

pytasz o 3C czy 3B:?:

jeśli 3B to tak jak niżej

Po lewej stronie (patrząc na przód auta) na dole zdejmujesz plastik kratkę osłaniającą -przeciwmgielne jesli jest , pociągasz ją do siebie od środka auta lewa częśc tej kratki ma zaczep wsuwany.W głebi jest uchwyt . Tak bynajmniej jest w B5FL 2004

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowanei a nei czasem po prawej stronie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowanei a nei czasem po prawej stronie?

 

No właśnie nie dla wszystkich prawa jest prawa. Prawa strona samochodu staje się lewą z punktu widzenia obserwatora stojącego przodem do auta.

 

Dobrze, że nikt nie myli przodu z tyłem :rotfl: (patrz poniżej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli uscislajc po stronie pasazera:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jeszcze można pomnożyć listę kombinacji to od naszego pasażera czy angielskiego:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności