Skocz do zawartości
pawcio1987

Wycieraczki odmowily posłuszenstwa!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pisze w imieniu mojego kolegi,dzis rano jak odpalil samochod i wlaczyl wycieraczki to mowi ze tylko drgnely ze 2-3 cm do gory i cisza nie dzialaja wogole,co moze byc przyczyna?Dodam ze wczoraj bylo wszystko idealnie a dzis jakby piorun strzelil.Pasek b5fl.Prosze o jakies mozliwe szybkie diagnozy i bedziemy dzialac.Serdeczne dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego jak sprawdzimy i bedzie zrobione to napisze czy to to bylo faktycznie.Dziekki za szybka odpowiedz.pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze trzeba przesmarować prowadnice. Jak zardzewiały to objawy są identyczne. Wątek wiele razy poruszany na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo.... utleniło się aluminium w mechanizmie wycieraczek, miałem to samo pół roku temu. Zaczęło się od tego, że czasami wycieraczki zatrzymywały się i wolniej chodziły aż umarły... część dostępna tylko w serwisie koszt około 500 pln...

 

ale jeżeli umarły z dnia na dzień to ja też obstawiam przekaźnik

Edytowane przez gregga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki koledzy za wszystkie odpowiedzi poszedl bezpiecznik nr 24 wsadzilem 2-gi i smiga wielkie dzieki koledzy za pomoc prowadnice ramiona przesmarowane na przyszlosc.Pozdravwiam wszystkich!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie mechanizm byl zasniedzialy, przesuszony, wycieraczki niezaleznie od wlaczonego trybu ledwie wracaly do pozycji wyjsciowej po pelnym cyklu. Strzykawka i igla ("dziesiatka") w aptece = 0,9 zl, okolo 10 ml oleju silnikowego lub do przekladni (np do ASB), trzy sesje smarowania i smigaja no ze tak powiem jak powinny. Najtrudniej nasmarowac ciegna wycieraczki blizej pasazera (sa za aku, ale da sie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności