Skocz do zawartości
dominik7

Jak wymontowac tapicerke drzwi-Passat B3 TAXI.

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego ze mam wersje taxi mam strasznie uboga tapicerke drzwi-od strony pasazera nie mam nawet miejsca na glosnik tylko...popielniczke.

Ale tak samo tapicerka sie sklada z dwoch czesci-dolnej i gornej.

Powiedzcie mi jak te dolna wymontowac zeby wyciac w niej dziure na glosnik i wstawic MDF.

Niby jest tam na 2 czy 3 sruby, ale u dolu sa takie zatrzaski; nie wiem jak je odpiac.

A moze to tylko tak wyglada ze jest w dwoch czesciach i cala sie zdejmuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w dwóch częściach - musi być.

Zatrzasków sie nie odpina bo to są takie jak by wsówki.

jak zdejmiesz góre, to odkręcasz te 3 śruby od plastiku i delikatnie ciągniesz go do siebie i do góry, i powinien wyskoczyć, albo pociągnij do siebie i od spodu puknij lekko ręką i powinno wylecieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składa się z dwóch części tak jak piszesz, są trzy śrubki na krzyżaka, a na samym dole są trzy takie jakby zatrzaski, ale nie zapomnij o śrubkach po bokach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie...

Wiec wychodzi na to ze tak czy inaczej trzeba sciagac cala tapicerke z drzwi-nie moge samego dolu.

Szkoda, bo gdyby inzynierowie tak zrobili byloby praktyczniej.

Edytowane przez dominik7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak trzeba ściągnąć najpier góre, a potem dół. gdyby dali Ci do sciągnięcia tak jak jest w tylnych drzwiach bez kieszeni, że trzeba ściągać razem, to wg mnie było by to do kitu :)

Sam dół tak jak pisałem, odkręć te 3 śróbki, i te 2 które są po bokach, dobrze że kolega przypomniał bo ja o nich zapomaniałem :P

i ciągniesz tą kieszeń do góry i wychodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jesli cie to interesuje to ja mam fabryczne kieszenie z miejscami na glosniki do przodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie mam wyplaty (buuuuuuuuuu....), ale powiedz mi na przyszlosc ile to by mnie kosztowalo, i jak tu sie pisze na priv, zebym wiedzial...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prv masz jak klikniesz na nazwe uzytkownika i wybierzesz z menu prywatna wiadomosc

mysle ze od reki by poszly za np. 70zł/dwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam pytanie . Moze ktos wie jak odroznić wnetrze normalnego passata b4 od takiego egzemplaza ktory jeżdził gdzieś w niemczech na Taxi jeśli temat był juz poruszany to bardzo prosze o link jesli nie to niech napisze w temacie z gory dzieki . Napisałem tego posta dla tego ,że posiadam w swoim pasku nietypowa tapicerke a raczej deske rozdzielcza koloru geanatowego kumpel powiedzial mi ze mozliwe ze to bylo kiedys taxi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności