Skocz do zawartości
kuki2601

założenie abs do paska jest to możliwe

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam takę dziwne pytanie można założyć abs do paska który nie ma abesa :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrzydła też dołożyć możesz, tylko po co??????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest możliwe, ale czy warto? Liczyłeś, ile pracy Cię to będzie kosztowac?

Albo ile Cię za to ktoś skasuje? :)

 

- położenie wiązek od ABSu po całym aucie

- wymiana pompy hamulcowej i zbiorniczka (o ile się nie mylę są inne)

- dołożenie przewodów hamulcowych i pompy ABS

 

Zwrotnice i przeguby są chyba uniwersalne, tzn. są otwory pod czujniki, ale co do przegubów to pewien nie jestem.

Nie widzę innej możliwości niż przekładka jeden do jednego z paska który stoi obok i ma ABS - to znaczy ja bym się za to inaczej nie zabierał.

 

maarc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

liczę się z tym ze to jest dużo roboty ale czy to jest możliwe i jaki koszt by tego był bo z tego co piszesz to nie jest to proste myślałem nad założeniem pompy komputera i gotowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest to mozliwe najlepiej zdemontuj gdzies na szrocie stara instalacje to taniej ci wyjdzie ibedziesz wiedzial o co chodzi .Bo nawe czesci beda drogie to sie ni kali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o nowych to ja nawet nie myślę i jest to ciekawe czemu mój pasek nie ma abs ale zrobię tak jak mówisz i zobaczę czy coś z tego będzie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienic musisz bebny z tylu oraz pompe, dolozyc 4 czujniki (na kazde kolo), do tego dostawic komputer od ABS i jakos kable poprowadzic, w sumie napewno sie da ale duzy koszt zabiegu, nie jestem pewien co do zwrotnic z przodu czy tez sa inne, i jak masz niewentylowane tarcze to zaciski na wetntylowane + chyba nowe tarcze do ABS

policz przekalkuluj - bo koszt zalezy od tego za ile czesci zakupisz, wiazke puscic to chyba bedzie najmniejszy problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co mówisz to nie będzie to mały koszt zwrotnice i tp to lepiej kupić paska z abs co nie hihihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co mówisz to nie będzie to mały koszt zwrotnice i tp to lepiej kupić paska z abs co nie hihihi

Czekałem kiedy przeczytam że ktoś doszedł do takiego wniosku :D A tu maszzzz ;) sam autor :D

Dziwisz się że nie masz ABSu. Mam paska B4 1.9TDI z 96r i nie ma ani ABSu ani poduszek. Więc to że w B3 nie masz to nic dziwnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naucz się hamowac pulsacyjnie, a zaoszczędzone pieniądze wydaj na piwo lub inne rzeczey do Passata :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hi no macie racje ale z tego co wiem to w starszym pasku jest abs i to mnie dziwi wielkie dzięki za pozytywne odpowiedzi pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hi no macie racje ale z tego co wiem to w starszym pasku jest abs i to mnie dziwi wielkie dzięki za pozytywne odpowiedzi pozdrawiam

 

No w starszym Pasku jest ABS , bo ktoś zapłacił żeby był. Tak samo było w B3, nie był on wyposażeniem standardowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skrzydła też dołożyć możesz, tylko po co??????????

 

właściwa i jedyna odpowiedz na zadane pytanie

 

a ile jest tu b3 i b4 w których jest abs a nie działa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie ważne ze nie działa ale ważne ze jest abs sama myśl ze jest hi tyko w moim pasku pewnie jest pszygotowana instalacja do abs bo dużo wtyczek tam jest które nie są nigdzie podłączone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to nie wazne? to po Ci abs skoro malo istotne bedzie czy on dziala... :D to ja kupie zatarty motor od G60... Nie wazne ze nie dziala...wazne ze jest :) oj.. :) brak slow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he pożartować trzeba hi ae z tym abs to lipa to muszę popytać O KLIME pewnie tez się nie opłaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pewnie tez się nie opłaca

 

opłacać to sie opłaca, bo w lato będziesz miał chłodno, tyle, że koszt samej klimy + montaż to nie 50 zł.

 

btw. skoro tak wszystko chcesz dokładać, to mam pomysł :D

 

Sprzedaj tego Passata i kup takie B3, które ma ABS, klime itp zapłacisz na pewno mniej niż miałbyś wszystko sam dokładać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba masz racje tez tak się nad tym zastanawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności