Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie jakie moge miec kontrolki jak nie mam komputera chodzi mi o takie które są ukryte (płyn w spruskiwaczach ,dzwi otwarte itp )i mozna je włączyc przez kabel ?? bo mam do kupna golfa 4 130 ps 2002 r za 17 tys ale mam tylko climatronic i el szyb z przodu ,kontrole trakcji abs i jest całe do malowania kus mnie cena i silnik bo ładnie pracuje i sie zbiera , turbo wciąga od 1800obrotów zawieszeniu nic nie stuka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamontujesz czujnik poziomu płynu spryskiwaczy - możesz aktywować kontrolkę. Zamontujesz klocki hamulcowe z czujnikiem zużycia, puścisz wiązkę do licznika - możesz aktywować kontrolkę. W innym wypadku nie poprowadzenie wiązki doprowadzi do ciągłego świecenia kontrolki.

 

Można jeszcze aktywować kontrolkę zapięcia pasów (trzeba mieć czujnik), tempomat, kontrolkę włączenia świateł mijania (trzeba poprowadzić chyba jeden kabelek od włącznika do odpowiedniego pina w licznikach).

 

Otwarcie drzwi tylko w nowszych samochodach grupy VAG z szyną danych CAN.

 

Reasumując. Aktywować możesz, ale nie będą działać poprawnie bez odpowiedniego montażu reszty instalacji bo niby jak ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli 2002 rok golfa, to uważam, że powinien mieć kontrolkę spryskiwaczy oraz rezerwę paliwa. To nic, że on nie ma komputera, ale podstawowe kontrolki powinien mieć. I chyba jest to golf 3-drzwiowy skoro ma szyby tylko z przodu ? Bo jeszcze nie spotkałem Golfa, który by miał szyby elektryczne z przodu, a z tyłu nie miał. No chyba, że taki specjalny egzemplarz, który ma przełączniki do szyb tam gdzie korby wychodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeżeli 2002 rok golfa, to uważam, że powinien mieć kontrolkę spryskiwaczy oraz rezerwę paliwa. To nic, że on nie ma komputera, ale podstawowe kontrolki powinien mieć. I chyba jest to golf 3-drzwiowy skoro ma szyby tylko z przodu ? Bo jeszcze nie spotkałem Golfa, który by miał szyby elektryczne z przodu, a z tyłu nie miał. No chyba, że taki specjalny egzemplarz, który ma przełączniki do szyb tam gdzie korby wychodzą.

dokładnie tak jak napisałes ma tylko przyciski tam gdzie były wajchy od szyb z przodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i 2002 rok już na CAN-busie jest !!!:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kontrolkę włączenia świateł mijania (trzeba poprowadzić chyba jeden kabelek od włącznika do odpowiedniego pina w licznikach).

 

i w 3b tez to jest? w moim starym rzęchu by taki bajer byl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i 2002 rok już na CAN-busie jest !!!:D
Jasnej można Can bus??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jasnej można Can bus??

To jest coś podobnego do USB w komputerze, przesyła mnóstwo informacji przez 2 kabelki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z komputerem czy wystarczy kupic zegary z kompem i manetkę i będzie wszystko grało ??jaki koszt tego moze być??zakładał juz ktoś sam kompa do auta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko o co pytasz było już szeroko omawiane na forum. Jest duży temat dot. kontrolek i jeszcze większy dot. wymiany licznika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności